Malta

Maltos vėliava.png

Malta - tai lobių sala arba tiesiog muziejus po atviru dangumi

Kodėl verta nuvykti į Maltą:
Nuostabios uolėtos pakrantės
Smėlėti paplūdimiai ir skaidrus vanduo
Susipažinti su maltiečių virtuve
Nardymo mėgėjams: įspūdingos uolos, gausi augmenija, nemažai dirbtinai nuskandintų laivų.
 
Klimatas Maltoje:
Maltos klimatas tipiškas Viduržemio jūros regionui - vasaros yra šiltos ir sausos, dvelkiant gaiviems jūros vėjams, kaitintis saulėje galima daugiau nei 12 val. per dieną, o žiemos - švelnios ir drėgnos, mat pučia karšti Afrikos vėjai siroko, atnešdami Sacharos šilumą, degintis galima vidutiniškai 5-6 val. per dieną. Maudynių sezonas Maltoje tęsiasi beveik ištisus metus. Panašiai kaip ir kitose Viduržemio jūros pakrantėse, Maltoje karštasis paplūdimių sezonas trunka nuo birželio iki rugsėjo mėnesio. Vasaros oro temperatūra dažnai viršija +30°C.  Vidutinė temperatūra sausio mėnesį +12 °C. Maltą verta aplankyti dėl labai palankaus ir malonaus klimato - oras atšyla jau balandžio mėnesį ir šiluma išsilaiko beveik iki pat gruodžio, saloje daug saulėtų dienų ir labai mažai kritulių, o rudenį ir pavasarį, oro temperatūrai esant ne tokiai karštai, kaip vasarą, visa gamta saloje pražysta ir sodriai sužaliuoja.


Paplūdimiai
Maltos paplūdimiai skirti tiek burlenčių sporto mėgėjams, tiek norintiems mėgautis saule. Populiariausi paplūdimiai Maltoje yra Mellieha Bay, Tuffieha ir Golden Bay. Mažesni, ramesni paplūdimiai su vaizdu į Gozo salą – Paradise Bay ir Armier. Gozo saloje gražus, didelis, ir neįprasto raudono smėlio paplūdimys Ramla I-Hamra.

Festivaliai -  švelnus Maltos klimatas yra idealus festivaliams ištisus metus. Maltos saloje kasmet vyksta daugybė religinių švenčių ir kultūrinių renginių. Dauguma vyksta sostinėje Valetoje. Kada, kur ir kokie festivaliai vyksta Maltoje daugiau informacijos čia >>

Lauktuvės, suvenyrai, dovanos:
Lauktuvėms parvežkite rankų darbo stiklo dirbinių, tradicinių molio dirbinių ir maltietiškų nėrinių.

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ