Kruizai

KODĖL VERTA RINKTIS KELIONĘ KRUIZU?
Viena kelionė, kelios aplankytos šalys. Keliaudami kruizu Jūs pamiršite planavimo rūpesčius, nes plaukiant kruiziniu laivu, turite išskirtinę galimybę vienos kelionės metu aplankyti daugelį šalių nekeičiant viešbučių, lėktuvų, nevargstant keliaujant tolimus atstumus automobiliu. Taip pat turėsite ir daug laiko poilsiui bei pramogoms. Tad Jūs viską turite laive, belieka tik mėgautis atostogomis.
Patogus būdas keliauti su šeima. Daugeliui tokio tipo kelionės vis dar atrodo netinkamos keliauti su mažaisiais keliautojais: nebus pramogų, kajutės bus nepatogios ir t.t. Šiandien kruiziniai laivai dažnai primena plaukojančius viešbučius su savo pramogų kompleksais kur sau tinkamą programą ras tiek mažieji, tiek jų tėveliai.
Kelionės kruizu nėra brangios. Daugelis įsitikinę, kad kelionės kruiziniais laivais - turtingųjų privilegija. Šiandien tokios kelionės yra dažnai kainuojančios tiek pat, o kartais ir pigiau, nei įprastos poilsinės kelionės populiariomis kryptimis. Be to už vaikus dažnai mokami tik uostų mokesčiai.
Norintiems geriau pažinti aplankomus uostamiesčius kruizinės kompanijos siūlo įvairiausias ekskursijas krante, atitinkančias kiekvieno skonį. Ekskursijas galima užsisakyti iš karto laive.

Dėl pasiūlymų ir užsakymų kreiptis el. paštu noriu@topkeliones.lt

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ