Kruizai

KODĖL VERTA RINKTIS KELIONĘ KRUIZU?

Kelionės kruizu nėra brangios. Daugelis besidominčių kruizais įsitikinę, kad kelionės kruiziniais laivais - turtingųjų privilegija. Šiandien tokios kelionės yra dažnai kainuojančios tiek pat, o kartais ir pigiau, nei įprastos poilsinės kelionės populiariomis kryptimis. Be to už vaikus dažnai mokami tik uostų mokesčiai.
Viena kelionė, kelios aplankytos šalys. Keliaudami kruizu Jūs pamiršite planavimo rūpesčius, nes vienos kelionės metu aplankysite kelias šalis pagal iš anksto kruopščiai sudėliotą maršrutą. Taip pat turėsite ir daug laiko poilsiui bei pramogoms.
Patogus būdas keliauti su šeima. Daugeliui tokio tipo kelionės vis dar atrodo netinkamos keliauti su mažaisiais keliautojais: nebus pramogų, kajutės bus nepatogios ir t.t. Šiandien kruiziniai laivai dažnai primena plaukojančius viešbučius su savo pramogų kompleksais kur sau tinkamą programą ras tiek mažieji, tiek jų tėveliai.

Pažintiniai kruizai Baltijos jūra - įsitinkinkite, kad papramogauti galima ne tik ilgų, bet ir trumpų atostogų metu.

Norite pailsėti ir pakeliauti? Įsimintinai atšvęsti pasirinktą šventę? O gal tiesiog atitrūkti nuo kasdienybės ir pasimėgauti laisvomis dienomis? Lauksime Jūsų užklausų, užsakymų. Neužmirštami įspūdžiai garantuoti!

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ