Skrydžio kompensavimas

Į kompensaciją galima pretenduoti nepriklausomai nuo oro linijų kompanijos bei keliautojo pilietybės, jeigu skrydis įvyko ES viduje.

Vėluojamo skrydžio kompensavimas

Jeigu Jūsų skrydis buvo atidėtas daugiau kaip 3 val. ar atšauktas, Jums ir Jūsų bendrakeleiviams gali priklausyti iki 600 eurų moralinė kompensacija kiekvienam. Kokia konkretaus dydžio kompensacija priklauso Jums? - atsižvelgiama į skrydžio atstumą. Susipažinti galima čia.

Dėl Jums priklausančios kompensacijos rekomenduojame pasinaudoti mūsų partnerių „Skycop“ teikiama pagalba.
Ši profesionalų komanda, gina keliaujančių keleivių oru teises visame pasaulyje, todėl TRAVELTA rekomenduoja juos. „Skycop“ specialistai ne tik pateiks visas avialinijoms reikiamas formas, administruos ir prižiūrės kompensacijos išieškojimo procesą, bet ir ženkliai padidins tikimybę gauti Jums priklausančius pinigus. 

Svarbu!
Mes Jums padėsime užpildyti paraišką. Mūsų paslauga nemokama.
O "Skycop" m
okėsite tik sėkmės atveju!  Jums bus išmokėta 75% priklausančios sumos.
Dėl Jums priklausančios kompensacijos galite kreiptis ir patys tiesiogiai į avialinijas. Tačiau anot statistikos, individualiai šansai gauti kompensaciją siekia 20%, o su „Skycop“ jie išauga net iki 98%. 

Prašymą/skundą dėl nekokybiškai įsigytos paslaugos galite pateikti:

  • Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, interneto svetainė www.vvtat.lt)
  • Vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse
  • Užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ