Miestų turai, bilietai ir kita veikla

Išnaudokite kiekvieną akimirką keliaudami. Susiplanuokite savo kelionės lankytinas vietas, kad kelionės metu patirtumėte kuo daugiau įspūdžių, malonumų. Užsisakykite iš anksto įėjimo bilietus, pažintines keliones, lankytinas vietas, ekskursijas, kurių negalima praleisti ir būtina pamatyti jūsų kelionės vietoje. Atėjus į lankomo objekto vietą, nereiks stovėti ilgose kasų eilėse. Mėgautis galėsite iš karto, o tuo pačiu sutaupysite ir daug laiko.
Su „GetYourGuide“  susiplanuoti ir susikurti įsimintinas akimirkas dar niekada nebuvo taip paprasta. Sutaupykite pinigų užsisakydami pramogas visame pasaulyje tiesiogiai iš mūsų partnerių „GetYourGuide“. Čia rasite įvairių užsiėmimų pagal savo pomėgius ir galimybes, kiekvienos paslaugos įvertinimą. Šiandien milijonai keliautojų savo svajones pavertė realybe su GetYourGuide.
Virš 40 000 užsiėmimų. 24/7 klientų aptarnavimas. Nesijaudinkite, jei jūsų planai pasikeis. Atšaukite likus 24 valandoms prieš prasidedant veiklai, kad būtų grąžintos visos lėšos.

Kiekviename mieste pačios populiariausios atrakcijos yra:
- Apžvalginiai maršrutai autobusu "Hop-on Hop-off". Tai ekskursiniai autobusai, važiuojantys fiksuotu lankytinų vietų maršrutu, kur kiekvienas keleivis gali išlipti bet kokioje stotelėje, apžiūrėti patikusią vietovę ir, įlipęs į kitą tokį pat autobusą, važiuoti tolyn tuo pačiu maršrutu. Audio gido pasakojimo ekskursiniuose autobusuose paprastai galima klausytis dešimčia skirtingų kalbų. Dar vienas tokios ekskursijos po miestą privalumas – galima patogiai keliauti bet kokiu oru. Patogiuose dviaukščiuose autobusuose sumontuotas atitraukiamas stogas. Didesniuose miestuose maršrutų būna ne vienas. Tuomet jūsų kelionė bus dar turiningesnė bei įspūdingesnė.
- Miesto pasas/kortelė. Ji skirta turistams, norintiems kuo geriau pažinti miestą ir jo apylinkes bei sutaupyti. Šios kortelės galioja tam tikrą laikotarpį (gali būti 24 val., 48 val. arba 72 val.) ir gali naudotis tik vienas turistas, kuris įsigijo šią kortelę. Kai kuriuose miestuose su 1 kortele ir su suaugusiu asmeniu nemokamai gali naudotis iki 2 vaikų, kurių amžius yra iki 10-12 metų. Kortelė įprastai suteikia teisę nemokamai naudotis viešuoju miesto transportu, nemokamai lankytis miesto muziejuose, gauti nuolaidas apžvalginėms ekskursijoms, gauti daugybę nuolaidų viešbučiuose, maisto įstaigose, parduotuvėse, perkant bilietus į koncertus ir teatrus.

TOP kryptys
Miesto kortelės, įėjimo bilietai, apžvalginiai maršrutai Hop-on Hop-off, grupinės ir individualios ekskursijos


BERLYNAS

 


LONDONAS


 

BARSELONA


 

PARYŽIUS


 

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ