Pažintinės kelionės

Pažintinės kelionės – tai puikus būdas per trumpą laiką pamatyti, išbandyti, išragauti ir pajusti kitą šalį. Pažintinės kelionės autobusu išsiskiria tuo, kad tai pigios kelionės, o pamatysite ir sužinosite net daugiau nei skrisdami lėktuvu, susipažinsite su keliomis Europos valstybėmis pakeliui iki pagrindinio tikslo. Pigios pažintinės kelionės organizuojamos ir į artimiausias kaimynines šalis – Baltarusiją, Lenkiją, Latviją, Estiją, Skandinavijos šalis, ir į tolimesnes šalis Vidurio Europoje ar net pačiuose pietuose – į Ispaniją, Portugaliją, Italiją, į Laplandiją ar Kroatiją.
Pažintinės - poilsinės kelionės, tai puikus pasirinkimas norintiems ne tik paatostogauti, pailsėti, tačiau ir praplėsti akiratį. Apsilankykite gražiausiuose pasaulio kampeliuose ir išvyskite įspūdingus kraštovaizdžius patys.

Internetinėje svetainėje www.topkeliones.lt – platus Novaturo ir Grūdos pažintinių kelionių asortimentas. Nedvejokite ir nepraleiskite savo šanso – čia rasite TOP karščiausius kelionių pasiūlymus skirtus jums. Taip pat pas mus galima įsigyti ir Guliverio Kelionės organizuojamas keliones, bei 700.lt organizuojamas keliones po Lietuvą.

Kaip sakoma, geriau vieną kartą pamatyti, negu tūkstantį kartų išgirsti. Tad su artimiausiu žmogum ar draugu leiskitės į įspūdžių kupinas pažintines keliones, apie kurias dar ilgai kalbėsite.

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ