Paslaugos

Kelionių agentūra TRAVELTA siūlo ne tik keliones, bet ir kitas kelionių paslaugas:

Draudimo paslaugos - ruošiantis poilsinei ar verslo kelionei, mąstome tik apie malonius, džiaugsmą teikiančius dalykus. Kad nenumatytos situacijos nesugadintų kelionės  planų, nesvarstykite – apsidrauskite kelionės draudimu, kuris padės jaustis apsaugotam nuo nemalonių netikėtumų, esant toli nuo namų.

Kelionės išsimokėtinai - kad svajonės virstų realybe. Nebesvajokite daugiau, o tiesiog užsukite pas mus ir užsisakykite kelionę … išsimokėtinai.

Lėktuvų bilietai - čia rasite žinomiausių avia kompanijų geriausius skrydžių pasiūlymus po visą pasaulį! Tik čia pigūs lėktuvų bilietai, nuolaidos ir paskutinės minutės skrydžiams!

Vizos - vizų tvarkymo paslauga užima nemažai laiko. Tad patikėkite šį rūpestį mums, o patys pradėkite krautis lagaminus ir svajokite apie būsimus kelionės įspūdžius! Mes pasirūpinsime ir užsakysime papildomas paslaugas reikalingas vizai gauti: privalomą sveikatos draudimą, lėktuvų bilietus, viešbučių rezervacija.

Dovanų kuponas - kelionė yra nuostabi dovana bet kuria proga ir puikus sprendimas dvejojantiems ką išrinkti! Tad padovanokite puikią galimybę keliauti į svajonių šalį. Padovanokite emocijas!

Pervežimo paslaugos oro uostas - viešbutis - oro uostas -  keliaujant savarankiškai dažnai iškyla klausimas: o kaip iš oro uosto nuvykti į viešbutį? Galite išsinuomuoti automobilį arba užsisakyti pervežimą: grupinį (shuttle autobusu) arba individualų.

Pervežimas į Kauno ir Vilniaus oro uostus - išsiruošėte į kelionę ir neturite kuom nuvykti į oro uostą? Pas mus galima užsisakyti ir keleivių pervežimo paslaugas į Lietuvos oro uostus.

Automobilių parkavimas oro uostuose - neretai kyla klausimas kur palikti savo automobilį šeimos atostogų ar verslo kelionės metu. Palikdami automobilį vienoje iš mūsų siūlomų aikštelių visada būsite tikri, kad jūsų turtas yra saugus.

 

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ