Informacija apie skrydžius

Atvykimas į oro uostą

Keleiviai, užsisakę bilietą iš anksto, turėtų pasitikrinti išvykimo ir grįžimo skrydžių datas bei laiką aviakompanijų interneto svetainėje prieš 24–72 valandas iki išvykimo. Jei registracijos laikas biliete nenurodytas, registruotis reikia atvykti ne vėliau kaip prieš 1-1,5 val. iki paskelbiamo išvykimo laiko. Jei Jūs išsiruošėte į turistinę kelionę su organizuota grupe, atvykti registruotis rekomenduojama prieš 2 valandas. Daugelis pigių skrydžių bendrovių netoleruoja net menkiausio vėlavimo. Be to, pigių skrydžių bendrovės dažnai naudojasi nuošaliais oro uostais. Todėl kelionei į oro uostą skirkite užtektinai laiko, ypač kai keliaujama jungiamaisiais skrydžiais.

Rekomenduojame: pasidomėti atskirų aviakompanijų registracijos politika. Daugelis pigių aviakompanijų teikia išankstinio registravimosi internetu paslaugas. Užsiregistravus iš anksto, yra reikalaujama su savimi turėti atsispausdintą skrydžio įlaipinimo registracijos kortelę. Neturint, oro uoste imamas aptarnavimo mokestis, kuris gali siekti iki 60 eur asmeniui už vieną skrydžio segmentą.  Atlikti registraciją į skrydį galima užsisakyti ir mūsų biure.

Skrydžių radaras 

Kas tai? Tai skrydžių stebėjimas realiu laiku. Čia Jūs galite gauti išsamią informaciją kokie skrydžiai vyksta virš Jūsų miesto, namų, iš kur ir į kur skrenda, kokiame aukštyje, kokie orlaiviai, kokie jų šaukiniai ir daug kitos įdomios ar net naudingos informacijos. Tereikia paspausti ant kurio nors geltono lėktuvėlio. Arba pvz. nekantraudami laukiate parskrendančių draugų ar giminių, žinote jų reisą – įveskite reiso numerį ir galite stebėti jų kelionės eigą. Visa pageidaujama informacija www.flightradar24.com         

Jei vykstate į oro uostą pasitikti artimųjų ar svečių, rekomenduojame pasitikrinti skrydžių laikus.

Skrydžių tvarkaraščiai - Vilniaus oro uostas (VNO)
Skrydžių laikai realiu laiku - atvykimas
Skrydžių laikai realiu laiku - išvykimas

Skrydžių tvarkaraščiai - Kauno oro uostas (KUN)
Skrydžių laikai realiu laiku
Bendras skrydžių tvarkaraštis

Skrydžių tvarkaraščiai - Palangos oro uostas (PLQ)
Skrydžių tvarkaraštis - išvykimas
Skrydžių tvarkaraštis - atvykimas

Skrydžių tvarkaraščiai - Rygos oro uostas (RIX)
Skrydžių laikai realiu laiku (atvykimas, išvykimas)

     

 

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ