Pervežimo paslaugos kurortuose

Keliaujant savarankiškai dažnai iškyla klausimas: o kaip iš oro uosto nuvykti į viešbutį?

Galite išsinuomuoti automobilį arba užsisakyti pervežimą: grupinį (shuttle autobusu) arba individualų.
Grupinis pervežimas shuttle autobusais – tiesioginis pervežimas iš/į oro uosto į pasirinktą viešbutį. Autobusai stabteli šalia viešbučio. Kartais autobusas gali ir neprivešti prie pat viešbučio, jei nėra galimybės. Kelionės trukmė priklauso nuo sustojimų skaičiaus, nes šis pervežimas organizuojamas bendrai su panašiu metu vykti norinčiais keliautojais.
Privatus pervežimas – patogus pervežimas tiesiogiai iš/į oro uosto į pasirinktą vietą. Pasirinkus šį keliavimo būdą galima sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Automobilis važiuoja be sustojimų, o keliaujant 4 asm. šis variantas gali būti pigesnis nei pasirinkus pervežimą shuttle autobusu.

Kodėl apsimoka užsisakyti pervežimą iš anksto?

  • nereiks galvoti kaip nuvykti iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Ypač tai aktualu, kai atvykstama anksti ryte ar vėlai vakare.
  • lankstu - pervežimą galima užsisakyti tiek į vieną pusę, tiek pirmyn/atgal
  • vaikams iki 12 metų taikomos nuolaidos, o kūdikiai iki 2 metų vežami nemokamai
  • kiekvienas keleivis nemokamai gali turėti: vieną rankinį bagažą, vieną registruotą bagažą, vykstant su kūdikiu - vienas vežimėlis
  • vėluojant lėktuvui, Jūsų vis tiek lauks ir paslauga bus suteikta.

Norint pasiteirauti ar užsakyti pervežimą, atsiųskite mums paklausimą nurodydami kelionės kryptį, viešbutį, žmonių skaičių bei tikslią datą ir skrydžio laikus.

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ