Lėktuvų bilietai

Lėktuvų bilietai Jūsų kelionėms! Įsigykite aviabilietus internetu į bet kurią pasaulio šalį. 
Jokių paslėptų mokesčių! Rodome galutines skrydžių kainas su visais mokesčiais!*
* išskyrus Jūsų banko pavedimo mokesčius

    Tikrai didelis pasirinkimas

Sistemoje yra daugiau nei 300 aviakompanijų pasiūlymų. Tai garantuos, kad kiekvienas vartotojas atras sau tinkamiausią variantą.

Paprastas ir greitas užsakymas

Nesvarbu kuriuo dienos metu ar kuriame pasaulio kampe kursite užsakymą, gausite momentinį patvirtinimą. Apie užsakymo eigą būsite informuoti el. paštu

Saugus apmokėjimas

Pas mus yra kelių mokėjimo būdų pasirinkimas, kurių dėka galėsite saugiai ir patogiai apmokėti pasirinktą skrydį.

Ankščiau perki – pigiau skrendi
Kai bilietai perkami vėlai, visada mokama daugiau. Todėl ieškant ypač pigių skrydžių bilietų ar kelionių, bilietą įsygyti reikėtų kuo anksčiau, nes tai apsimoka. Kadangi daugelis avialinijų tam tikromis žemomis kainomis skiria tik limituotą vietų skaičių ir jas pardavus, kitos vietos jau parduodamos brangiau. Lėktuvų bilietų kainos nuolat kinta. Paprastai bilietų kainos keičiasi pagal susidomėjimą vienu ar kitu skrydžiu. Jei kryptis yra itin populiari, kainos gali padidėti net ir per porą valandų, ir pora kart per dieną. Kai susidomėjimas sumažėja, kainos nukrenta. Na, ir be abejo galioja visiems žinomos taisyklės: ekonomine klase keliauti kur kas pigiau nei verslo klase, bilietas į abi puses kainuoja gerokai pigiau nei į vieną (tai negalioja pigių skrydžių bendrovių bilietams), skrydžiai savaitgaliais ir naktį brangesni nei darbo dienomis.

Maitinimas skrydžio metu
Kiekviena aviakompanija nustato savo taisykles dėl maitinimo skrydžio metu. Vienose aviakompanijų vykduomuose reisuose maitinimas įskaičiuotas į kainą, kituose galima įsigyti skrydžio metu iš pateikto meniu. Maisto ir gėrimų kainos lėktuve paprastai yra aukštesnės, dėl to, taupantiems rekomenduojame užkasti prieš skrydį arba įsidėti užkandžių į lėktuvą. Tarpatlantiniuose skrydžiuose maitinimas paprastai būna iskaičiuotas į bilieto kainą bei maitinama keletą kartų skrydžio metu.

Oro uostų saugumo taisyklės
Siekdama apsaugoti jus nuo skystųjų sprogmenų grėsmės, Europos Sąjunga (ES) patvirtino naujas saugumo taisykles, kuriose ribojamas pro saugumo patikros vietas įsinešamo skysčio kiekis. Taisyklės taikomos visiems keleiviams, vykstantiems iš ES oro uostų į visus paskirties oro uostus. Tai reiškia, kad saugumo patikros vietose bus tikrinami skysčiai, taip pat įsitikinama, ar su savimi bei savo rankiniame bagaže neturite kitų draudžiamų daiktų. Naujosios taisyklės neriboja skysčių kiekio, kurį įsigyjate už įlaipinimo talonų tikrinimo vietų esančiose parduotuvėse ar ES vežėjo orlaivyje.

Bilietų keitimas, grąžinimas
Keleiviai, įsigiję lėktuvo bilietus labai anksti (prieš mėnesį ir daugiau), dažnai dėl įvairių priežasčių negali leistis į kelionę būtent tą dieną. Tokiais atvejais skrydžių bendrovės paprastai būna geranoriškos: bilietų keitimas (kitas laikas, atvykimo vieta arba perrašymas kitam asmeniui) yra įmanomas, tačiau papildomai kainuoja. Kai kurios avialinijos siūlo iš karto už papildomą mokestį įsigyti galimybę keisti skrydžio bilietus. Ir tai beveik visada kainuoja daug pigiau, nei keisti bilietus tik atsiradus poreikiui.
Jei įsigijote lėktuvų bilietus, kurie yra nekeičiami ir negražinami (tokie dažnai būna pigiausios kainos ir įsigyti akcijų metu), tokiu atveju nieko padaryti nepavyks. Nebent jei buvote įsigiję Kelionės finansinių nuostolių draudimą, tuomet galite galite susigrąžinti iki 80% bilieto vertės.

Registracija į skrydį
Rekomenduojame pasidomėti atskirų aviakompanijų registracijos į skrydį politika. Daugelis aviakompanijų teikia išankstinio registravimosi internetu paslaugas. Užsiregistravus iš anksto, yra reikalaujama su savimi turėti atsispausdintą skrydžio įlaipinimo registracijos kortelę. Neturint, oro uoste imamas aptarnavimo mokestis, kuris gali siekti iki 60 eur asmeniui už vieną skrydžio segmentą.  Atlikti registraciją į skrydį galima užsisakyti ir mūsų biure.

 

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ