8 dienų POPULIARIAUSIA pažintinė-poilsinė kelionė po Izraelį su ekskursijomis ir pusryčiais nuo 390 € ( + skrydžio bilietai)

Sukūrimo data: 2022.03.12

Kodėl verta rinktis kelionę į Izraelį?
Izraelis dar vadinamas Pažadėtoji žemė, tai šalis, kurią privalo aplankyti kiekvienas tikintysis, kiekvienas save laikantis kelionių aistruoliu. Jeigu sakoma, kad Europoje "visi keliai veda į Romą", tai Vidurio Rytuose jie neabejotinai veda į Jeruzalę.
Izraelis, tai šalis, kurioje dera atrodytų nesuderinami dalykai - Negyvoji jūra ir dykuma, istoriniai objektai ir milžiniški dangoraižiai, religiniai paminklai ir pasakiški paplūdimiai, islamiška dvasia ir europietiško gyvenimo tempas
Tai išsami pažintinė programa, suteikianti visapusišką šalies pažinimą (istorija, gamta, kultūra, religija, politika).

Į kelionės kainą įskaičiuota:                                                            
  Grupinis pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas        
  Pervežimai kelionės metu
  Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje: pusryčiai
  Programoje aprašytos ekskursijos
  Kelionės vadovo paslaugos rusų k.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:  
x  Skrydžio bilietai į Tel Avivą
x  Medicininis kelionių draudimas
x  Papildomas maitinimas, gėrimai
Papildomos ekskursijos (jei pageidaujate laisvu laiku)
Arbatpinigiai, asmeninės išlaidos
 

Kelionės programa
1 diena: Skrydis į Tel Avivą. Atvykimas į Ben Guriono oro uostą. Grupinis pervežimas į pasirinktą viešbutį.
2 diena: Nazaretas
Pusryčiai. Ekskursija į Nazaretą - Apreiškimo Šv. Marijai katedra. Jordanijos upė - Jėzaus krikšto vieta. Galilėjos Kana - vestuvių vieta, kur Jėzus padarė pirmajį stebuklą, vandenį pavertė vynu. Tabgha - duonos ir žuvies padauginimo bažnyčia. Palaiminimo kalnas.
3 diena:  Pusryčiai. Laisva diena, poilsis. Arba pagal pageidavimą galimos papildomos ekskursijos už papildomą mokestį (užsisakyti iki kelionės).
4 diena: Jeruzalė
Pusryčiai. Jeruzalės panorama nuo Maslenitsos kalno apžvalgos aikštelės. Getsemanės sodas kur Jėzus meldėsi su savo mokiniais. Dievo kančios bažnyčia.  Mergelės Ėmimo į dangų šventykla, kurioje palaidota Mergelė. Siono kalnas - Velykų vakarienės vieta, paskutinės vakarienės kambarys. Kryžiaus kelias - 5 paskutinės Kristaus stotelės iki jo nukryžiavimo, mirties ir prisikėlimo vietos. Kristaus kapo bazilika. Raudų siena.
5 diena: Negyvoji jūra
Pusryčiai. Išvyka prie Negyvosios jūros. Apsilankymas Negyvosios jūros kosmetikos priemonių gamykloje. Poilsis paplūdimyje. Sugrįžimas į viešbutį.
Galima už papildomą mokestį užsisakyti šią poilsio dieną prie viešbučio, tuomet bus įtraukta SPA procedūros ir pietūs viešbutyje (kaina ~80 € asmeniui pasirinktame viename iš viešbučių: Daniel, David, Hod, Lot)
6 diena: Pusryčiai. Laisva diena, poilsis. Arba pagal pageidavimą galimos papildomos ekskursijos už papildomą mokestį (užsisakyti iki kelionės).
7 diena: Tel Avivas
Pusryčiai. Pusės dienos apžvalginė ekskursija po Tel Aviva ir Jaffa. Jaffa - senovės finikiečių uostas, Andromedos uola, Šv. Petro bažnyčia, Nojaus arkos statybvietė. Apsilankykite didžiausioje pasaulio deimantų biržoje (už papildomą mokestį, būtina užsisakyti iš anksto pas mus, bent jau mėnuo iki kelionės)
8 diena: Pervežimas į Ben Guriono oro uostą. Skrydis namo.

Pastaba:
Organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programos maršrutą, ekskursijų eilės tvarką.
Rekomendacijos vykstantiems į Izraelį

Galimos papildomos ekskursijos
Cezarija
(istorinis ir archeologinis parkas apima Bizantijos aikštę, rūmus ant jūros kranto, karaliaus Erodo amfiteatrą, gatvių sistemą, pirtį ir kt. Parko teritorijoje yra daugybė istorinių ir archeologinių lankytinų vietų) - Haifa (bahajų pasaulio religijos centras, Bahajų sodai yra dvidešimtojo amžiaus pabaigoje sukurtas pasaulio stebuklas) - Akko (kryžiuočių sostinė - uostamiestis, paminėtas XIX amžiaus pr. Senovės miestas saugantis buvusios didybės atminimą: senovės gynybiniai įtvirtinimai, senovinis uostas, rytietiškas turgus). Visa diena. Kaina asmeniui ~45 €
Betliejus - tai antra pagal svarbą vieta po Jeruzalės viso pasaulio krikščionims. Randasi Palestinos savivaldos teritorijoje. Piligrimus iš viso pasaulio Betliejuje pirmiausia vilioja Kristaus Gimimo bažnyčia. Šalia yra Pieno grota, kurioje, pasak legendos, Šventoji šeima slapstėsi nuo karaliaus Erodo. Per pastaruosius šimtmečius tai yra piligrimystės vieta moterims, turinčioms problemų pastojant ir maitinant kūdikius. Piemenų kaimas. Šv. Nikolajaus Stebuklų bažnyčia, esanti mažame arabų mieste Beit Jal. Galėsite pamatyti mažytį urvą, kuriame, pasak legendos, IV amžiuje kelerius metus gyveno stebuklingasis Nikolajus. Visa diena. Kaina asmeniui ~45 €

Jums gali prireikti:
* automobilio stovėjimo aikštelės oro uoste.  Parkingą galite užsisakyti čia>>
* medicininių išlaidų draudimo, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Draudimą galite įsigyti pas mus.
* šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai

Norite užsisakyti papildomas paslaugas? Turite kitų klausimų? O gal nepavyksta užsisakyti?
Skambinkite mums, rašykite mums užklausos formoje, esančioje dešinėje arba el. paštu ir mes Jums padėsime.

Kiti pasiūlymai

Kelionės sąlygos nurodytos aprašyme

Kaina asmeniui

390,00 €
Turite klausimų
Mes visuomet pasiruošę padėti
+370 655 06888
Kelionių vadybininkas
noriu@topkeliones.lt

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ