13 dienų (10 n.) kelionė į Vietnamą su ekskursijomis Hošimine, poilsiu Phan Thiet kurorte ⭐⭐️⭐️⭐️ viešbutyje ir pusryčiais tik nuo 1149 €

Sukūrimo data: 2021.01.30

Kodėl verta rinktis kelionę į Vietnamą?
Vietnamas – labai spalvinga šalis, išlaikiusi savo nacionalines tradicijas ir papročius.
Šalis gali pasigirti pasakiška kontrastinga gamta, šimtmečius skaičiuojančiais pastatais, prancūzų kolonijinio laikotarpio pėdsakais bei tikrai unikalia kultūra.
Vietnamo pakrantėse įsikūrę kurortai traukia poilsiautojus smaragdiniais jūros vandenimis, puikiais paplūdimiais, kerinčiais saulėlydžiais.

Į kelionės kainą įskaičiuota:                                                            
  Skrydžio bilietai iš Rygos pirmyn ir atgal (Turkish Airlines)           
  Pervežimai kelionės metu
  Apgyvendinimas 3* viešbutyje Hošiminyje, 4* poilsio metu
  Programoje aprašytos ekskursijos su kelionės vadovu rusų k.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:  
x  Medicininis kelionių draudimas
x  Vietnamo viza
Gėrimai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos
Arbatpinigiai, papildomos paslaugos
 

Galimos išvykimo datos: 2021 vasario 16, 23; kovo 02, 09, 16, 23, 30
Pageidaujamą išvykimo datą nurodykite kitame užsakymo žingsnyje skirsnyje "Papildoma informacija"

Ocean Star Resort 4*

2021-02-01 - 03-30 Trukmė: 10 nakvynės

Kaina asmeniui, keliaujant dviese arba tryse.  Avansas: 20 %
Vaiko kaina, gyvenant kartu su tėvais ta pati.
Pastaba: priemoka už vienvietį kambarį 280 €

Ocean Star Resort 4* viešbutis įsikūręs žavingoje Mui Ne vietoje, beveik pačiame  pačiame Phan Thiete. Autentiškas, žvejų kaimelį primenantis viešbutis įsikūręs tropinių augalų apsuptyje, šalia balto smėlio Mui Ne paplūdimio, apie 200 km nuo Hošimino. Viešbutyje yra restoranas, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į vandenyną ir baseiną, paplūdimio baras „Marina“ (užkandžiai, kokteiliai bei įvairūs gėrimai), pirtis, baseinas, skėčiai nuo saulės ir gultai prie baseino, konferencijų salė, teniso kortas.

nuo 1 159,00 €
Noriu užsakyti

Villa Del Sol Beach Resort & Spa 4*

2021-02-01 - 03-30 Trukmė: 10 nakvynės

Kaina asmeniui, keliaujant dviese arba tryse.  Avansas: 20 %
Vaiko kaina, gyvenant kartu su tėvais ta pati.
Pastaba: priemoka už vienvietį kambarį 280 €

Šalia Phan Thiet paplūdimio įsikūrusioje viloje „Villa Del Sol Beach Resort & Spa yra 100 metrų privataus paplūdimio zona. Viešbutyje yra SPA centras ir lauko baseinas. Svečiams siūloma nemokamai naudotis belaidžiu internetu ir automobilių stovėjimo aikštele. Iš viešbučio per 10 minučių nuvažiuosite iki Ta Cu kalno ir Phan Thiet traukinių stoties. Kurortas yra už 6 km nuo Phan Thiet miesto centro. Restorane „Vista Al Mar“ patiekiami įvairūs europietiški ir azijietiški valgiai

nuo 1 149,00 €
Noriu užsakyti
Svarbu!
Vietų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas. Pasirinkta kelionė nėra automatiškai tvirtinama, ir kelionės patvirtinimas pateikiamas per 2-3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Nepatvirtinus kelionės užsakymo, siūloma alternatyvi kelionė arba galimybė atsiimti sumokėtus už kelionę pinigus.

 


Kelionės programa
1 diena: Skrydis Ryga – Stambulas - Hošiminis
2 diena:  Atvykimas į Hošiminio oro uostą ~17 val. Paso ir muitinės kontrolės perėjimas. Susitikimas su atstovu, pervežimas į viešbutį Ambassador Hotel 3*/ Deluxe arba panašaus lygio.
3 diena: Hošiminas - Mekongo Delta
Pusryčiai. Vienos dienos išvyka po Mekongo deltą. Keliaujant deltos kanalais susipažįstama su vietine flora ir fauna, stebimas vietos žmonių gyvenimas ir amatai. Galimybė pamatyti kaip gaminami suvenyrai iš kokosmedžio, saldainiai iš medaus, kokosų, ryžių paplotėliai. Toliau kelionė Mekongo deltos kanalais tęsiama kinų burlaiviu „džonka“. Pietų metu galimybė paragauti vietinio delikateso – žuvies, vadinamos „Dramblių ausys“. Vakare grįžimas į Hošiminą. Nakvynė viešbutyje.
4 diena: Hošiminas - Ku Či tuneliai
Apžvalginė ekskursija po Hošiminą: Centrinio pašto pastatas, suprojektuotas architekto G. Eifelio, XIX a. prancūzų kolonistų pastatyta Notre Dame de Saigon katedra. Ekskursija į Vienybės, kitaip dar vadinamus Nepriklausomybės, rūmus. 1868 m. pastatyta rezidencija buvo skirta Indokinijos gubernatoriams, kurie čia rezidavo iki 1945 m. Vietnamo karo metu, po 1962 m. nepavykusio pasikėsinimo į Pietų Vietnamo prezidento gyvybę, rūmai buvo stipriai apgriauti. Rekonstrukcijos dėka rūmai įgavo dabartinį vaizdą. Aplankomas Cho Lon – didžiausias kinų kvartalas Vietname ir jame esanti Thien Hau šventykla. Po ekskursijos - galimybė apsilankyti Ben Thanh turguje. Po pietų išvyka į Ku Či tunelius, kurių ilgis siekia 200 km, susideda iš trijų lygių, kurių gylis nuo 8 iki 12 metrų. Šie tuneliai buvo iškasti Vietnamo karo metu. Šiandien tai – nepalaužtos vietnamiečių dvasios, karo su JAV metu, paminklas. Aplankomas dešimtmetį trukusio karinio konflikto muziejus.
5 diena: : Hošiminas - Phan Thiet
Pusryčiai. Pervežimas į Phan Thiet kurortą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
6 - 11 dienos: Phan Thiet
Pusryčiai. Poilsis Phan Thiet kurorte. Šis kurortas įsikūręs apie 200 km nuo Hošimino, tarp Phan Thiet ir Mui Ne žvejų miestelių. Jame daug užeigų, siūlančių jūros gėrybių patiekalus, šalia - golfo laukai, gražios šventyklos ir raudonojo smėlio kopos. Poilsio metu pageidaujant siūloma aplankyti *terminio mineralinio vandens gydyklas, raudonąsias kopas, Lotosų ežerą, „amžinojo pavasario“ miestą Dalat, didžiausią Vietname gulinčio Budos statulą, Ta Ku kalnuose. Nakvynės viešbutyje.
12 diena: Phan Thiet - Hošiminas
Pusryčiai. Pervežimas į Hošimino oro uostą. Skrydis Hošiminas – Stambulas.
13 diena: Atskridimas į Stambulą. Persėdimas. Skrydis Stambulas – Ryga.

Jums gali prireikti:
*  automobilio stovėjimo aikštelės oro uoste.  Parkingą galite užsisakyti čia>>
*  medicininių išlaidų draudimo, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Draudimą galite įsigyti pas mus.
*  šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai

Norite užsisakyti papildomas paslaugas? Turite kitų klausimų? O gal nepavyksta užsisakyti?
Skambinkite mums, rašykite mums užklausos formoje, esančioje dešinėje arba el. paštu ir mes Jums padėsime.

Kiti pasiūlymai

Kelionės sąlygos nurodytos aprašyme

Kaina asmeniui

1 149,00 €
Užsakyti >
Turite klausimų
Mes visuomet pasiruošę padėti
+370 655 06888
Kelionių vadybininkas
noriu@topkeliones.lt

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ