TOP 10 mobiliųjų programėlių kelionėms bei jų planavimui

Sukūrimo data: 2022.03.12

Šiandien daugeliui kelionės yra neatsiejama gyvenimo dalis. Ir kad kelionės būtų pilnos įspūdžių, o ne erzinančių smulkmenų, verta į pagalbą pasitelkti keletą programėlių. Jos ne tik padeda susiplanuoti kelionę ar jai geriau pasiruošti, bet kartais ir išgelbsti pačios kelionės metu.
Sakoma, kelionėje tikrą draugą pažinsi. Ar tik nebus taip, kad mūsų dienomis kelionėse patikimiausiu draugu tampa išmanusis telefonas? Tad dalinamės tomis programėlėmis kuriomis planuodami keliones ir keliaudami naudojame dažniausiai ir pasitikime labiausiai.  

1. FLIO - oro uostų vedlys
Mobilioji programėlė FLIO suteikia galimybę lėktuvu keliauti dar išmaniau. Nemokama programėlė padės apsaugoti keleivius ne tik nuo pasiklydimo oro uostų erdvėse, bet ir nuo didelių išlaidų laukiant skrydžio. Ji realiu laiku pateikia visą su skrydžiais susijusią informaciją, o programėlėje įdiegti oro uostų žemėlapiai padeda greitai ir be kliūčių atsidurti bet kurioje norimoje vietoje – kavinėje, parduotuvėje, vaikų kambaryje ar net šalia telefonų įkrovimo stotelės. FLIO turėtojai taip pat gauna geriausius oro uoste įsikūrusių parduotuvių ir restoranų pasiūlymus bei specialias nuolaidas.
Mobilioji programėlė FLIO, šiuo metu vienija daugiau nei 900 viso pasaulio oro uostų, tarp kurių jau yra ir visi trys Lietuvos oro vartai — Vilnius, Kaunas ir Palanga.

2. XE Currency - norintiems neapsirikti kiek moki iš tikrųjų
Ši valiutų keitimo programėlė pravers norintiems neapsigauti keičiant valiutą ar lyginant kainas norint apsipirkti kitoje šalyje. „XE Currency“ konvertuoja visas pasaulio valiutas, veikia net ir neprisijungus prie interneto, o jos duomenys atnaujinami realiu laiku, tad galite būti tikri dėl duomenų tikslumo.

3. DUO Lingo - nemokama kalbų mokymosi platforma
Viena populiariausių kalbų mokymosi programėlė, tad galbūt ir tau jau girdėta, yra „Duolingo“ programėlė. Yra labai mandagu išmokti bent keletą būtiniausių žodžių, frazių tos šalies kalba į kurią vyksite. Į žaidimą panašios pamokos ir linksmi personažai padeda sukurti tvirtus kalbėjimo, skaitymo, klausymo ir rašymo įgūdžius. Joje yra daugiau kaip 20 skirtingų kalbų.

4. Google Translate - kalbų vertimo programėlė
„Google Translate“ vadinama geriausia iš geriausių kalbant apie vertimų programėles. Ji palaiko daugiausiai kalbų, virš 100, o jos daugiafunkciškumas ypač patinka keliautojams. Jūs galite tiesiog įvesti žodžius ir gauti vertimą; galite įrašyti, versti balsą ir dalyvauti pokalbyje; galite fotografuoti ženklus, meniu ar kitą rašytą informaciją ir gauti jų vertimą; rašyti norimus išversti žodžius pirštu tiesiai ant ekrano. Programėlė pateikia itin daug naudojimosi galimybių, o dar vien iš jų – galimybė pasisiųsti tam tikrų kalbų žodynus į savo telefoną ir naudotis ja be interneto ryšio.

5. Waze - navigacinė programėlė
Tai programa, kurios nauda galima įsitikinti kiekvieną dieną. Programėlė rodo eismo informaciją realiu laiku ir remdamasi ja apskaičiuoja greičiausią maršrutą jūsų kelionei. „Waze“ taip pat kaupia istorinę informaciją apie eismo spūstis ir ją nuolat analizuoja. Net jei ir žinote kelią, „Waze“ realiuoju laiku parodys kelio užimtumą, spūstis, policiją, avarijas ir dar daugiau. Jei jūsų maršrute eismas yra blogas, „Waze“ jį pakeis, pasiūlys geresnį, kad sutaupytumėte laiko.

6. Citymapper – planuojantiems ekskursijas po miestą
Su šia programėle galėsite lengviau susiplanuoti išvykas lankomame mieste, kadangi „Citymapper“ pateikia viešojo transporto tvarkaraščius bei kelionės kainas. Planuojantiems keliauti pėsčiomis ar dviračiu, „Citymapper“ padės surasti patogiausią maršrutą, nurodys artimiausius pėsčiųjų ar dviračių takus ir net paskaičiuos, kiek laiko užtruksite bei kiek kalorijų sudeginsite keliaudami pasirinktu būdu. Vienintelis aplikacijos trūkumas – ji palaiko tik didžiausių pasaulio miestų viešojo transporto sistemas.

7. The Fork - kur skaniai ir nebrangiai pavalgyt
Jei esate keliautojas, turbūt susidūrėte su pasvarstymais, kokią vietą išsirinkti, norint sočiai, skaniai ir nebrangiai pavalgyti. Keliaujant pažintiniais maršrutais, greta esančios kavinės dažniausiai būna orientuotos į turistus, arba kitaip – abejotinos kokybės maistas už didelę kainą. Ši programėlė skirta rasti geriausias vietas pavalgyti, kurias rekomenduoja vietiniai gyventojai. Programėlė padeda rasti ne tik kavines, nutolusias nuo brangių turistinių taškų, tačiau ir suteikia nuolaidas, kartais siekiančias net 50 proc. Kiekvienos vietos aprašyme galima rasti atsiliepimus, nuotraukas, žemėlapį, kaip nukakti iki jos, bei pavyzdinį meniu, siekiant paragauti gėrybių pagal individualius poreikius.

8. WiFi Map - wifi žemėlapis
Kaip žinia, užsienyje interneto kainos labai didelės, todėl labai patogu, kai galime naudotis nemokamu WiFi. Naudodamiesi „WiFi Map“ programėlės žemėlapiu galėsite greitai ir nemokamai rasti artimiausią prieigą prie interneto. Programėlė turi net 100 milijonų "WiFi" taškų visame pasaulyje. Parsisiųskite žemėlapius, tikrinkite interneto greitį, gaukite slaptažodžiusir patarimus.

9. Sygic Travel - kelionių žemėlapis
Tai išties unikali aplikacija, kuri padės lengviau atsirinkti žymiausius, verčiausius aplankyti objektus, renginius, viešbučius, restoranus, populiariausias apsipirkimų vietas jūsų planuojamame aplankyti mieste. Detalus vietos žemėlapis leis lengvai ir nesunkiai atvykti į numatytą vietą. Pasirinkite miestą ir laiko limitą, pagal kurį programėlė pati sudarys tinkamiausius maršrutus jūsų kelionei.

10. Hotel Tonight - paskutinės minutės nakvynės
Ieškantiems paskutinės minutės nakvynės, pravers viešbučių rezervavimo programėlė „Hotel Tonight“. Čia pateikiami išskirtiniai artimiausiu metu laisvų viešbučių kambarių pasiūlymai už ypač gerą kainą. Aplikacijos kūrėjai bendradarbiauja su partneriais visoje Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, todėl tikrai turėsite iš ko rinktis. Kasdien vidurdienį šioje programėlėje paskelbiamos geriausios tos dienos nuolaidos (kurios gali siekti net iki 70 proc.), o patikusį kambarį galite iškart rezervuoti. Viešbučių kambariai čia suskirstyti į kategorijas pagal jų klasę. Tam, kad būtų lengviau išsirinkti, čia rasite ir viešbučių apžvalgas bei jų nuotraukas.

Whym Global Ši programėlė tiesiog neįkainojama, kai lankomos Europos šalys, kuriose sunku susikalbėti angliškai. Naudojantis programėle, vos per kelias sekundes galima pasiekti profesionalų vertėją, kuris padės susikalbėti. Programėlės kūrimas truko bene 6 metus, todėl ji tikrai ištobulinta ir draugiška vartotojui.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/pasaulis-kiseneje/naujiena/kelioniu-ekspertas/8-nepamainomos-programeles-keliaujantiems-po-europa-638-1115134?copied
Šios programėlės gali smarkiai palengvinti jūsų keliones. Juk į keliones dažnai vykstama pailsėti nuo darbų ar rūpesčių, o kai su rūpesčiais susiduriama kelionėje – malonumo nedaug. Geros kelionės!
Su šiomis mobiliosiomis programėlėmis kiekvienas keliautojas galės nuodugniai ištyrinėti vietoves bei patirti įsimintiniausius nuotykius, lankantis autentiškose miestų vietose, toli nuo turistinių maršrutų; pažinti miesto kultūrą bei pramogas vietinių gyventojų akimis.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/pasaulis-kiseneje/naujiena/kelioniu-ekspertas/8-nepamainomos-programeles-keliaujantiems-po-europa-638-1115134?copied

Kiti pasiūlymai

Turite klausimų
Mes visuomet pasiruošę padėti
+370 655 06888
Kelionių vadybininkas
noriu@topkeliones.lt

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ