Jokia kelionė neapsieina be apsipirkimo! Tad kuriose Europos vietose labiausia verta apsipirkti? TOP 5 vietos!

Sukūrimo data: 2022.03.12

Visi žino, kad jokia kelionė neapsieina be apsipirkimo! Net nemėgstantys vaikščioti po parduotuves, vis tiek sugeba apsipirkti ieškodami suvenyrų sau ir artimiesiems.
Jei ieškote geriausių pasiūlymų kitai kelionei ir tuo pačiu norite atnaujinti savo garderobą, pažvelkite ką mes atrinkome jums iš geriausių Europos miestų, kuriuose apsipirkti bus ne tik produktyvu, bet ir malonu. Kad galėtumėte pasirinkti tinkamą vietą, turite žinoti, ko tikitės iš kelionės. Iš tiesų, kiekvienam turistui geras apsipirkimas gali atrodyti skirtingai.
Išpardavimai - tai ko visi laukia, nes būtent tada atsiranda galimybė įsigyti gerą ir kokybišką daiktą daug pigiau. Dažniausiai jie rengiami du kartus per metus - vasarą (išpardavimas prasideda liepos pradžioje ir baigiasi rugpjūčio pabaigoje) ir žiemos atostogų metu (prasideda gruodžio pradžioje ir ir tęsiasi beveik iki sausio galo). Arčiau Kalėdų kainos sumažinamos 50-70%, o iki Naujųjų metų - net iki 90%. Tačiau reikia ir prisiminti: kuo arčiau sezono pabaigos, tuo mažesnės kainos, bet ir daug mažiau lieka asortimento. Taip pat būna pakankamai papildomų išpardavimų, pavyzdžiui, per įmonės jubiliejų, tačiau paprastiems turistams apie juos sunku sužinoti iš anksto. Outlet prekybos centruose išpardavimai vyksta beveik ištisus metus.
Atostogų metu galite apsipirkti bet kur, tačiau jei jūsų kelionės tikslas yra apsipirkimas, pirmiausiai turėtumėte pažvelgti į mums artimiausias šalis: Italiją, Prancūziją, Ispaniją, Vokietiją ir Jungtinę Karalystę.

ITALIJA
Yra milijonas priežasčių, kodėl turėtumėte bent kartą gyvenime apsilankyti Italijoje. Italija turi ką pasiūlyti bet kuriam turistui: geriausius muziejus, senovinius griuvėsius ir architektūrą, ištisus muziejus po atviru dangumi, vaizdingus kraštovaizdžius, nuostabius kalnus ir paplūdimius. Be to, Italija yra ir viena geriausių apsipirkimo vietų pasaulyje!
Išpardavimai Italijoje vadinami sconti arba saldi. Iš pradžių parduotuvės sumažina kainas 15–20%, o pabaigoje nuolaidos siekia ir 70–80%. Tačiau tai dažniausiai taikoma tik masinei rinkai. Brangūs butikai retai skelbia didesnes nei 20% nuolaidas, o kartais iš viso nedalyvauja išpardavimuose. Vietoj to, jie vykdo savo vidaus pardavimus nuolatiniams klientams, o neparduotą kolekcijos dalį paprastai siunčia tiesiai į Prekybos centrus (Outlet).
Beveik visuose didžiuosiuose Italijos miestuose yra parduotuvių rajonai ar bent jau gatvės. Milanas laikomas mados sostine. Milane - visi butikai ir parduotuvės telkiasi Via della Spiga, Via Manzoni, Via Sant 'Andrea ir Corso Vittorio Emanuele. Antrąją ir trečiąją vietas po Milano madingų miestų reitinge užima Roma ir Florencija. Romoje pagrindinė parduotuvių gatvė yra Via dei Condotti, o Florencijoje - Via de 'Tornabuoni. Apsipirkimas Rimine ir sulaukia daugybės pagyrimų. Turinas taip pat vertinamas dėl nebrangių pirkinių. San Marinas, būdamas neapmuitinamų prekių zona ir vilioja puikiais nebrangiais apsipirkimais.
Bolonija - galima vadinti komerciniu šalies centru. Būtent čia sutelkta daugybė didmeninių atsargų sandėlių iš kur perka Italijoje pagamintus drabužius kitų šalių parduotuvės iš Rusijos, Lietuvos, Ukrainos, Kazachstano, Baltarusijos. Būtent Bolonijoje dažnai rengiamos įvairiausios avalynės, kailių, kosmetikos parodos, kuriose gamintojai pristato savo gaminius ir naujoves.
Tuo pat metu Bolonija bus įdomi ir tiems, kurie nori apsipirkti mažmeninėje prekyboje. Patyrę parduotuvių "maniakai" rekomenduoja pradėti savo žygį Bolonijos centre - Via S. Stefano gatvėje, Via dell'Indipendenza, Corte Isolani ir Piazza Cavour kur rasite parduotuvių tokių prekių ženklų kaip „Zara“, „H&M“, „Promod“, „Intimissimi“, „Bata“, „Benetton“. Farini gatvėje ir netoli jos yra parduotuvės „Max Mara“, „Armani“, „Bvlgari“, „Pollini“, „Louis Vuitton“, „Hermes“, „Tiffany“, „Burberry“, Luisa Spagnoli, „D&G“, „Prada“, „Yves Saint Laurent“, „Bruno Magli“, „Pal Zileri“. Populiariausi Outlet Bolonijoje: Castel Guelfo (didelis prekybos centras kur rasite žymių dizainerių drabužių. 30–70% nuolaidos čia ištisus metus. Išparduotuvėje yra tokie prekės ženklai kaip „Prada“, „Nike“, „Hogan“, „Timberland“, „Gucci“, „Puma“, „Dsquared“, „Diesel“, „Cavalli“, „Bvulgari“, „Dolce & Gabbana“, „Guess“ ir „Adidas“), Fashion Anzola dell’Emilia, Gianfranco Pini Le Occasioni ( labai didelis vyriškų ir moteriškų batų pasirinkimas žemomis kainomis), „Pancaldi“ - batai už pusę kainos (gamintojo).
Populiariausi prekybos centrai Italijoje yra „La Rinascente“, „Coin“ ir „La Standa“ tinklai, kuriuos galima rasti visuose dideliuose ir kai kuriuose mažuose miesteliuose.
„La Rinascente“ - prekybos centrų tinklas, sukurtas turtingai visuomenei. Čia įsikūrę butikai „Versace“, „Armani“, „Hugo Boss“ ir kt. Tačiau kai kuriuose miestuose (pavyzdžiui, Romoje) yra keletas ir pigesnių biudžetinių parduotuvių.
„Coin“ - vienas populiariausių tinklų Italijoje. Vien Romoje yra 4 šio prekės ženklo prekybos centrai. Čia parduodama daugiausia drabužiai, parfumerija, kosmetika ir aksesuarai.
„La Standa“ - pigiausi drabužių prekių ženklai, tačiau  tiek garsūs visame pasaulyje, tiek vertinami pačių vietinių italų.
Italijoje galioja pagrindinė kainos taisyklė: kainos yra mažesnės ten, kur išpardavimų vietos yra toliau nuo turistinių maršrutų. Visi didieji Outlet centrai pagrinde yra užmieščiuose. Čia pagrinde išparduodami praėjusio sezono likučiai su didelėmis nuolaidomis. Žinoma ir čia kainų etiketėse galite pamatyti ir 100€ sumas, tačiau įvertinus, kad firminėje parduotuvėje kainavo 700-800 €, nauda akivaizdi.
Geriausi Outlet centrai:
Serravalle Designer - įsikūręs ~50 min kelio nuo Milano. Sukurtas tradicinio Italijos kaimo stiliumi. Parduotuvės išsidėščiusios ratu, todėl lengva orientuotis. Pasivaikščiosite pėsčiųjų gatvėmis, šalia augančiais gražiais medžiais, ir rasite daugiau nei 200 butikų, siūlančius iki 70% nuolaidą žinomiems prekės ženklams, tokiems kaip „Versace“, „Dolce & Gabbana“, Roberto Cavalli, „Prada“ ir „Burberry“.
Vicolungo The Style - ~60 km nuo Milano. Šiame moderniame centre yra 150 parduotuvių, atstovaujančių daugiau nei 300 geriausių Italijos ir tarptautinių mados, stiliaus ir namų apstatymo prekių ženklų, siūlančių nuolaidas nuo 30 iki 70% visus metus.
"Foxtown" gamintojų parduotuvės - „Foxtown“ yra prie pat Šveicarijos sienos. Centre po vienu stogu yra 160 prestižiškiausių vyriškų, moteriškų ir vaikiškų drabužių, sporto prekių, namų apyvokos prekių ir aksesuarų parduotuvių tokių prekių ženklų kaip „Prada“, „Armani“, „Prada“ ir „Tod'S“, taip pat daug restoranų ir barų. Praėjusio sezono prekės čia parduodamos gamyklinėmis kainomis. Galimos papildomos nuolaidos drabužiams, kurie buvo pristatyti ankstesnėmis mados savaitėmis.
Castel Romano - vos tik ~30 min kelio nuo Romos. Daugiau nei 150 butikų žymių mados prekių ženklų, tokių kaip „Valentino“, „Roberto Cavalli“ ir „Michael Kors“, sporto prekių „Nike“ ir „Adidas“, kitų mėgstamiausių, tokių kaip „Diesel“ ir „Guess“, - patenkins kiekvieno poreikį. Be drabužių ir batų, „Castel Romano“ turi didžiulį odos gaminių, aksesuarų, kvepalų, elektronikos, namų apyvokos prekių, įvairių dovanų ir apatinių drabužių pasirinkimą. Tačiau maloniausia šios vietos dalis yra kaina, kuri čia daug mažesnė nei tuose pačiuose butikuose Romos centre.
Paskutines dvi rugpjūčio savaites Italijoje beveik niekas nedirba. Šis „ne sezonas“ vadinamas Ferragosto, visi eina ilsėtis prie jūros. Šiuo metu visas prekybos gyvenimas šalyje yra paralyžiuotas, todėl nenaudinga planuoti apsipirkimo šiuo laikotarpiu.

LONDONAS, Jungtinė Karalystė
Londonas vienas iš gražiausių, istoriškai turtingiausių Europos miestų. Bet verta ne tik pasigėrėti jo architektūra, bet ir atsiduoti apsipirkinėjimo beprotybei. Londonas yra tikras parduotuvių rojus. Yra parduotuvių kiekvienam skoniui ir biudžetui: nuo didžiulių prekybos centrų ir išskirtinių butikų su dizainerių drabužiais iki gatvių prekystalių ir antikvarinių prekių parduotuvių, kuriose galite rasti bet kokį, net ir rečiausią daiktą. Kai kurios Londono parduotuvės yra tokios pat garsios kaip Big Benas ar Tauerio tiltas.
Oksfordo gatvė - tai didžiausia Europos parduotuvių gatvė ir viena judriausių! Oksfordo gatvę tikrai verta aplankyti - jau vien dėl to, kad ši vieta jau seniai yra legenda. Be to, yra toks gausus prekių pasirinkimas, kad net reikliausias klientas ras ką nors savo skoniui. Prabangūs butikai yra sukoncentruoti ir garsiojoje „Picadilly“ - yra daugiau nei 350 parduotuvių, tarp kurių yra ir garsioji „Marks & Spenser“. Be to, norėdami įsigyti brangių prekės ženklų, turėtumėte eiti į Bond gatvę ir Knightsbridge'ą - yra „Armani“, „Prada“, „Dior“, „Ralph Lauren“, „Louis Vuitton“ ir kt., o „Knightsbridge“ taip pat yra garsioji „Harrods“ universalinė parduotuvė.

PARYŽIUS, Prancūzija
Prancūzija ... kas gali būti gražiau? Tik jos sostinė Paryžius! Čia net pats išrankiausias lankytojas gali rasti tai, kas pabrėš jo individualumą. Nesvarbu, ar tai nuostabūs batai, ar nepakartojami kvepalai, ar tiesiog romantiška beretė.
Reikėtų pažymėti, kad Prancūzijoje nebus galima daug sutaupyti, nes žmonės čia atvyksta dėl garsių prekės ženklų ir puikios kokybės.
Brangiausios prekės, įskaitant parfumeriją ir prabangius drabužius, yra sutelktos Paryžiuje, vadinamajame Auksinis Trikampis: tarp Eliziejaus laukų, prospekto George V ir Montaigne. Čia yra madingi butikai „Gucci“, „Louis Vuitton“, „Christian Dior“, „Fendi“, „Quatorze Running Shop“ ir kiti.
Antroji madinga Paryžiaus arterija yra Rue de Rivoli gatvė, kaip tęsinys Eliziejaus laukų. Joje įsikūrę tokie tarptautiniai prekės ženklai kaip „Zara“, „H&M“, "Mango", „Marc Jacobs“, „Kenzo“, „Gap“, „Yves Rocher“ ir kt.
Le Marais kvartalas - laikomas viena komerciškai gyvybingiausių Prancūzijos sostinės vietovių. Yra prabangių garsių dizainerių parduotuvių (Marc Jacobs, Kenzo) ir demokratiškų populiarių prekių ženklų parduotuvių (Vanessa Bruno, Zadig & Voltaire, Sandro), kurios yra gana tinkamos šiek tiek pigesniems apsipirkimams Paryžiuje. Mažmeninės prekybos vietos, kuriose eksponuojami pradedančiųjų mados dizainerių produktai, atrodo ypač patraukliai: dažnai už labai nedidelį mokestį čia galite įsigyti prašmatnių daiktų. Į dizainerių parduotuves verta užsukti, net jei atrodo, kad ne galite sau to leisti. Dažnai čia specialiose vietose yra pakabinamos prekės, kurios siūlomos su didele nuolaida, pavyzdžiui, paskutinis vienetas arba nepopuliarus dydis. Galbūt šis daiktas laukė būtent Jūsų.
Outlet La Vallée Village - didžiausias prekybos centras yra netoli Paryžiaus Disneilendo, kur įvairios firminės prekės pateikiamos prieinamomis kainomis. Čia gerai apgalvota infrastruktūra, apimanti restoranus ir kavines, nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę, žaidimų aikštelę vaikams. Išparduotuvėje galite nusipirkti firminius „Furla“ krepšius, drabužius ir batus iš „Burberry's“, „Jimmy Choo“, „Versace“, džinsus iš „Diezel“, „Pinco“ jaunimo modelius, kostiumus, marškinius ir aksesuarus iš „Hugo Boss“ ir „Armani“ ir daug daugiau su 30–75% nuolaida.
Marques Avenue yra gana jaunas prekybos tinklas, įkurtas 1993 m. Netoli Paryžiaus (Corbeil-Esson, L'Ile-Saint-Denis ir Aubergeinville) yra trys tokie centrai, kurių kiekvienas užima daugiau nei 110 tūkstančių kvadratinių metrų plotą. Didžiulėje teritorijoje yra per 600 parduotuvių, kuriose pristatomi prancūzų ir užsienio mados namų gaminiai. Čia galima įsigyti „Hugo Boss“, „Levi's“, „Teddy Smith“ vyrams skirtų produktų, drabužių ir avalynės moterims iš „Aubade“, „Le Temps des cerises“, „Lancel“, „Ventilo“, vaikiškų prekių Petit Bateau, Catimini, Du Pareil Au Même, Marèse, taip pat pasaulinių gamintojų sporto prekių (Nike, Adidas, Puma, Reebok) 30-70% pigiau.
Rue d'Alésia - kairiajame Paryžiaus krante įsikūrusi d'Alesia gatvė yra parduotuvių/sandėlių koncentracijos vieta, kur neparduoti daiktai gabenami iš dizainerių parduotuvių. Be praėjusių metų sezono rūbų, čia taip pat galite rasti dabartinius modelius be firminių etikečių (degriffe), todėl šie daiktai yra parduodami daug pigiau nei jų pradinė kaina. Tuo pačiu pirkėjai neturi bijoti klastotės, nes speciali komisija stebi pateiktų prekių autentiškumą. Tarp populiariausių yra „Naf Naf“, „Sonia Rykiel“, „Chevignon“, Georges Rech, „Mac Douglas“, „Cacherel“ parduotuvės. Mėgstantys nebrangiai apsipirkti, Paryžiuje taip pat turėtų aplankyti „Le mouton a 5 Pattes“ prekybos centrą, esantį šalia d'Alesia, Saint-Placid gatvėje, kur prieinamomis kainomis galite nusipirkti drabužių iš Gаultier, Ferre ir kitų garsių dizainerių.
La Piscine parduotuvės - šis parduotuvių tinklas labai populiarus tarp mėgstančių apsipirkti pigiai. Paryžiuje yra 5 šio tinklo prekybos centrai. Didžiuliame prekybos centre yra dešimtys dizainerių prekės ženklų („Valentino“, „Dolce & Gabbana“, „Versace“), siūlančių drabužius ir aksesuarus vyrams ir moterims. Asortimente vyrauja drabužiai kasdieninio stiliaus (Casual) ir populiarūs miesto stiliaus. Jie gali būti lengvai derinami tarpusavyje ir tinka bet kokio amžiaus žmonėms, mėgstantiems patogią kokybišką aprangą. Parduotuvė save pozicionuoja kaip pigiausia, taikanti didžiausias akcijas: pristatomiems produktams taikomos nuolaidos net iki 80 proc. 
Nepamirškite prieš apsipirkdami suvalgyti žymiųjų makaruncų, o baigus - švęskite su tikru prancūzišku vynu!

BARSELONA, Ispanija
Apsipirkti Ispanijoje - vienas malonumas. Geriausias miestas apsipirkti Ispanijoje yra Barselona. Barselonoje daug mažų dizainerių parduotuvių ir pagrinde tos parduotuvės yra sutelktos Gotikos kvartale, didžiulis „El Corte Ingles“ prekybos centras yra Katalonijos aikštėje, o „Carrer Pelai“, kuris išsišakoja nuo Katalonijos aikštės link universiteto, yra daugybė vietinių pigesnių prekių ženklų. Norėdami įsigyti prabangių prekių ženklų, eikite į Passeig de Gracia. Prekybos centrai (Outlet) yra už miesto ribų, kur galite sutaupyti iki 80% perkant prekes iš praėjusių metų kolekcijų. Viena šauniausių išparduotuvių Ispanijoje yra La Roca Village. Randasi 35 km nuo Barselonos. Į prekybos vietą galite patekti greituoju autobusu „Shopping Express“, kuris kiekvieną dieną nuo 10 iki 19 val. Išvyksta iš Katalonijos aikštės, galite grįžti tuo pačiu metu ir tuo pačiu transportu. Tai 400 drabužių ir avalynės parduotuvių įvairių prekės ženklų, tarp kurių ir itin brangių „ Diesel Accessories “, „ Andrea Morelli “, „ Camper “,„ Furla “, "Havaianas", apatiniai drabužių „La Perla“, „Calvin Klein“, „Punto Blanco“, sporto prekių „Napapijri“, „Puma“, „Billabord“, „Quiksilver“.
Ispanijoje verta pirkti ne tik vyną, alyvuogių aliejų, bet ir batus, drabužius bei aksesuarus. Šioje šalyje yra daugybė vietinių prekės ženklų, kurie tapo žinomi visame pasaulyje, o kainos jus maloniai nustebins net be nuolaidų.

BERLYNAS, Vokietija
Vokietija niekada nepozicionavo kaip Europos mados centras, tačiau pagarsėjusi vokiečių prekių kokybė visai nėra mitas. Naudingai ir pigiai - toks yra vokiečių apsipirkimo šūkis.  Prekių čia daug, asortimentas didelis, beveik visoms pozicijoms nustatytos gana žemos kainos. Jei kalbėsime apie tai, kur geriausia apsipirkti Vokietijoje, tai patenka šie pagrindiniai miestai - Berlynas, Miunchenas, Frankfurtas prie Maino ir Diuseldorfas.
Berlynas - asortimento įvairovė pavertė jį svarbiausiu prekybos centru Europoje. Populiariausios apsipirkimo vietos yra Kurfuerstendamm gatvė (vakarinė Berlyno dalis), Schloßstraße (pietinė miesto dalis), Alexanderplatz (centras), Wilmersdorfer Strase (centras) ir Friedrichstrasse (centras). Garsiausia Berlyno apsipirkimo vieta yra Designer Outlet Berlin. Įsikūręs Berlyno priemiestyje, Bundersstrasse gatvėje, už 30 minučių kelio automobiliu. Čia galite rasti firminių prekių su 30–70% nuolaida visus metus. TK Maxx Outlet Berlin - tai nėra vienas prekybos taškas, tai yra 14 parduotuvių tinklas, įsikūręs visame Berlyne. Kad ir kur apsistotumėte, šalia jūsų tikrai mirksės ženklas su „TK Maxx Outlet Berlin“. Joje parduodami tiek prabangūs drabužiai („Dior“, „Lacoste“, „Jil Sander“, „Stefanel“, „Puma“), tiek masinių prekių ženklai („Levi's“, „Mexx“, „Pull & Bear“, „Marks & Spencer“). ",„ Zara "). O nuolaidos gali siekti iki 80 procentų.

GERŲ APSIPIRKIMŲ!

 

Kiti pasiūlymai

Turite klausimų
Mes visuomet pasiruošę padėti
+370 655 06888
Kelionių vadybininkas
noriu@topkeliones.lt

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ