8 dienų pažintinė kelionė Izraelis - Jordanija su ekskursijomis ir maitinimu! ( + skrydžio bilietai)

Sukūrimo data: 2022.03.12

Kodėl verta rinktis kelionę apjungiant Izraelį ir Jordaniją ?
Izraelis dar vadinamas Pažadėtoji žemė, tai šalis, kurią privalo aplankyti kiekvienas tikintysis, kiekvienas save laikantis kelionių aistruoliu. Jeigu sakoma, kad Europoje "visi keliai veda į Romą", tai Vidurio Rytuose jie neabejotinai veda į Jeruzalę.
Šventojoje žemėje jūsų laukia jūros, kalnai, beribė dykuma, žaliuojantys sodai, tūkstantmečius skaičiuojanti istorija, trijų religijų ištakos, kardamonu kvepiančios gatvės
Aplankysite Petrą -  dažnai vadinama „Raudonąja dykumos rože", kadangi uolos, kuriose iškalti statiniai ir statulos turi rausvą atspalvį. Petra įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo objektų sąrašą ir Septynių Naujųjų pasaulio stebuklų sąrašą.
Tai išsami pažintinė programa, suteikianti visapusišką Izraelio šalies pažinimą (istorija, gamta, kultūra, religija, politika) ir vienos keliones metu aplankyti Petrą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:                                                         
  Grupinis pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas        
  Pervežimai kelionės metu
  5 nakvynės pasirinktame viešbutyje Netanijoje ar Tel Avive su pusryčiais
  2 nakvynės viešbutyje Amane su pusryčiais, vakariene
  Programoje aprašytos ekskursijos, kelionės vadovo paslaugos rusų k.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:  
x  Skrydžio bilietai į Tel Avivą
x  Medicininis kelionių draudimas
x  Pasienio rinkliava ~85$ (Jordanijos viza, pasienio mokesčiai)
Papildomas maitinimas, gėrimai
Arbatpinigiai, asmeninės išlaidos
 

Kelionės programa
1 diena: Skrydis į Tel Avivą. Atvykimas į Ben Guriono oro uostą. Grupinis pervežimas į pasirinktą viešbutį.
2 diena: Nazaretas
Pusryčiai. Ekskursija į Nazaretą - Apreiškimo Šv. Marijai katedra. Jordanijos upė - Jėzaus krikšto vieta. Galilėjos Kana - vestuvių vieta, kur Jėzus padarė pirmajį stebuklą, vandenį pavertė vynu. Tabgha - duonos ir žuvies padauginimo bažnyčia. Palaiminimo kalnas.
3 diena:  Jeruzalė
Pusryčiai. Jeruzalės panorama nuo Maslenitsos kalno apžvalgos aikštelės. Getsemanės sodas kur Jėzus meldėsi su savo mokiniais. Dievo kančios bažnyčia.  Mergelės Ėmimo į dangų šventykla, kurioje palaidota Mergelė. Siono kalnas - Velykų vakarienės vieta, paskutinės vakarienės kambarys. Kryžiaus kelias - 5 paskutinės Kristaus stotelės iki jo nukryžiavimo, mirties ir prisikėlimo vietos. Kristaus kapo bazilika. Raudų siena.
4 diena: Tel Avivas
Pusryčiai. Pusės dienos apžvalginė ekskursija po Tel Aviva ir Jaffa. Jaffa - senovės finikiečių uostas, Andromedos uola, Šv. Petro bažnyčia, Nojaus arkos statybvietė. Apsilankykite didžiausioje pasaulio deimantų biržoje (už papildomą mokestį, būtina užsisakyti iš anksto pas mus, bent jau mėnuo iki kelionės)
5 diena: Amanas
Pusryčiai. Išvykimas į Jordaniją, sieną kirsite Šeicho Huseino tiltu. Pasienio formalumų tvarkymas. Išvyka į Džarašą, dar vadinamą Azijos Pompėja. Antikiniais laikais miestas buvo vienas svarbiausių regiono miestų, garsus savo architektūriniu paveldu. Šventyklos kompleksas. Fontano kiemas. Atvykimas į Amaną, įsikūrimas viešbutyje, vakarienė.
6 diena: Petra
Pusryčiai. Ekskursija į Petrą. Petra - Nabatėjos karalystės sostinė. Miestas, iškaltas raudonųjų smiltainių uolose. Šiandien miestas yra globojamas UNESCO. Puikios šventyklos, senovinė gatvė, amfiteatras - visa tai neįtikėtinos inžinerinės konstrukcijos. Nakvynė viešbutyje Amane. Vakarienė.
7 diena: Amanas
Pusryčiai. Ekskursija po Amaną - Jordanijos karalystės sostinę. Madaba – mozaikų miestas. Svarbiausia įžymybė ant bažnyčios grindų iš spalvotų akmenukų sudarytas Jeruzalės žemėlapis. Pakilsite į Nebo kalną, menamą pranašo Mozės laidojimo vietą. Nuo šio kalno atsiveria nepakartojama panorama: Jeruzalės bokštų, Jordano slėnio ir Negyvosios jūros. Grįžimas į viešbutį Izraelyje.
8 diena: Pusryčiai. Pervežimas į Ben Guriono oro uostą. Skrydis namo.

Pastaba:
Organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programos maršrutą, ekskursijų eilės tvarką.
Rekomendacijos vykstantiems į Izraelį

Jums gali prireikti:
* automobilio stovėjimo aikštelės oro uoste.  Parkingą galite užsisakyti čia>>
* medicininių išlaidų draudimo, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Draudimą galite įsigyti pas mus.
* šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai

Norite užsisakyti papildomas paslaugas? Turite kitų klausimų? O gal nepavyksta užsisakyti?
Skambinkite mums, rašykite mums užklausos formoje, esančioje dešinėje arba el. paštu ir mes Jums padėsime.

Kiti pasiūlymai

Kelionės sąlygos nurodytos aprašyme

Kaina asmeniui

739,00 €
Turite klausimų
Mes visuomet pasiruošę padėti
+370 655 06888
Kelionių vadybininkas
noriu@topkeliones.lt

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ