Poilsinės kelionės

Poilsinės kelionės – tai, ko ieškojote. Užmirškite kasdienius rūpeščius. Poilsis prie jūros - atgaiva ir kūnui, ir sielai!
Apsilankyk ir užsisakyk kelionę internetu! 
Pasiklydai pasiūlymų labirintuose? Susisiek su mumis ir mes padėsime išrinkti patį tinkamiausią!

TEZ TOUR - tarptautinis kelionių organizatorius. 2003 metais pradėjęs savo veiklą Lietuvoje nuo 2 krypčių - Turkijos vasarą ir Egipto žiemą - dabar skraidina poilsiautojus ir į daugelį kitų šalių. Tai profesionalus ir patikimas kelionių organizavimo lyderis. Su Tez Tour iš Vilniaus galimos kelionės į Turkijos kurortus (skrydžiai vykdomi į Antalijos, į Marmario, į Bodrumo ir Izmiro kurortus), į Egiptą (skrydžiai į Hurgadą ir Šarm El Šeichą), į Bulgariją (skrydžiai į Varną ir Burgasą), kelionės į Graikiją (skrydžiai į Kretą, Peloponesą ir Rodą), į Ispaniją ir jai priklausančias salas (skrydžiai į Barseloną, į Maljorką, į Tenerifę, į Fuerteventūrą), kelionės į Portugaliją (skrydžiai į Faro), į Italiją ir jos salas (skrydžiai į Neapolį, į Ankoną, į Sardiniją, į Siciliją), į Kiprą, kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus, į Tailandą.  Su Tez Tour galime pasiūlyti ir keliones iš Rygos, iš Talino, iš Maskvos.

NOVATURAS - didžiausias poilsinių ir pažintinių kelionių organizatorius Baltijos šalyse nuo 2004 metų. Sukaupęs didžiausią patirtį Lietuvoje, sėkmingai pritaikė ją Latvijos ir Estijos rinkose, yra profesionalus ir patikimas rinkos lyderis. Su Novaturu skrydžiais iš Vilniaus galimos kelionės į Turkijos kurortus (skrydžiai vykdomi į Antalijos, į Alanijos, į Marmario kurortus), į Egiptą (skrydžiai į Hurgadą ir Šarm El Šeichą), kelionės į Bulgariją (skrydžiai į Varną ir Burgasą), į Graikiją (skrydžiai į Kretą, į Korfu ir Rodą), į Ispaniją ir jai priklausančias salas (skrydžiai į Barseloną, į Almeriją, į Maljorką, į Tenerifę), kelionės į Portugaliją  (skrydžiai į Faro) ir Madeirą, į Italiją ir jos salas (skrydžiai į Neapolį, į Siciliją), kelionės į Tunisą, kelionės į Juodkalniją ir Kroatiją, kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus, į Tailandą, kelionės į Šri Lanką, kelionės į Vietnamą, kelionės į Jordaniją-Izraelis.  Su Novaturu galime pasiūlyti ir keliones iš Rygos bei Talino.

KIDY TOUR - kelionių organizatorius Lietuvoje pradėjęs siūlyti keliones 2016 m., rinkoje jau įsitvirtino kaip šeimos kelionių organizatorius. Poilsines keliones siūlo į Turkijos ir Egipto kurortus. Šiuo metu Kidy Tour siūlo keliones jau ir iš Latvijos, Estijos, Rusijos.

ITAKA - įkurta 1989 m. ir yra kelionių organizavimo lyderis Lenkijoje. Savo klientams gali pasiūlyti poilsį ir aplankyti beveik 100 vietų visame pasaulyje, tai kelionės iš Lenkijos. O iš Lietuvos siūlomos kelionės į Graikiją (į Korfu ir į Kretą), į Turkiją, į Egiptą, kelionės į Madeirą, kelionės į Kanarų salas (į Gran Kanariją ir į Fuerteventūrą).

RAINBOW TOURS - įmonė įkurta 1990 m. ir yra antra kelionių organizatorė lyderė Lenkijoje. Siūlo keliones iš Lenkijos ir poilsines, ir pažintines ne tik po Europą, bet ir į egzotines šalis.

Keliaukime kartu!

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ