4d. / 3n. pažintinė kelionė lėktuvu į PARYŽIŲ su kelionės vadovu iš Lietuvos

Sukūrimo data: 2023.03.01

Kodėl Paryžius?
  Paryžius - meilės mietas. Joks kitas Europos miestas nėra taip mėgiamas kaip Paryžius.
  Laisvos dvasios, meilės, svaiginančios romantikos ir meno miestas Paryžius garsus savo architektūros didybe bei meno paminklų grožiu. Paryžius - tai elegancijo, modernumo ir daug žavesio turintis miestas, kurį pajusite vaikščiodami miesto gatvėmis.
  Eifelio bokštas, jau seniai tapęs vienu pagrindinių Vakarų Europos simbolių ir neišvengiamai Prancūzijos sostinės – Paryžiaus širdimi. Sakoma - „Nematei Eifelio bokšto – nematei Paryžiaus“
  Prancūziška virtuvė - net ir didžiausią gurmaną nustebins ne tik geriausiuose restoranuose, bet ir mažose kavinukėse patiekiami gardumynai.

Į kelionės kainą įskaičiuota:                                                   
  Tiesioginio skrydžio bilietai iš Vilniaus pirmyn ir atgal*         
  Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas
  Apgyvendinimas **/*** viešbutyje su maitinimu: pusryčiai
  Kelionės vadovo paslaugos
* - su rankiniu bagažu išmatavimų 40x20x20

Į kelionės kainą neįskaičiuota:  
x  Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai,
kruizas Senos upe, viešojo transporto bilietai
ir turizmo mokestis: ~ 130 €
Programoje nenumatytas maitinimas
Asmeninės išlaidos

Pastabos:
Neprivalomi mokesčiai: vakarienė restorane (aperityvas, „à la carte“: užkandis, pagrindinis patiekalas, desertas, neribotas gėrimų kiekis: baltasis vynas, raudonasis vynas, vaisių sultys, mineralinis vanduo): apie 45 EUR.
Transportas po Paryžių viešuoju transportu.
Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.

2023-08-24 - 08-27 Trukmė: 3 nakvynės

Kaina asmeniui, keliaujant dviese/tryse ir gyvenant kartu

nuo 609,00 €
Noriu užsakyti
Svarbu!
Vietų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas. Pasirinkta kelionė nėra automatiškai tvirtinama, ir kelionės patvirtinimas pateikiamas per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Nepatvirtinus kelionės užsakymo, siūloma alternatyvi kelionė arba galimybė atsiimti sumokėtus už kelionę pinigus.
Įvedus apribojimus, susijusius su COVID-19, programos metu gali atsirasti papildomų reikalavimų, kuriuos keliautojai turės įvykdyti patys ir savo lėšomis.


Žingsnis po žingsnio, neskubant, kiekvienam dalyviui patogiu tempu, pasivaikščiojimas po Paryžių yra bendras svajonių miesto atradimas. Programoje yra visi garsiausi paminklai, taip pat vietos, rodomos šimtuose knygų ir filmų: „Au Lapin Agile“ menininkų susitikimų vieta, „Moulin Rouge“ kabaretas ir aukštosios mados haute couture salonai, kuriuose parduotuvės ekspozicijos yra tikros meno galerijos. Daugybė atrakcionų, tiksliai suplanuota kiekviena valanda, įskaitant laisvą laiką.  

Kelionės programa
1 diena. Kelionės dalyvių atvykimas į oro uostą. Skrydis į Paryžių. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas ir nakvynė. Anksti atvykus, 4 dienos programos įgyvendinimas.
2 diena. Pusryčiai. Kruizas Senos upe. Po to pakilimas į Eifelio bokštą, laikomą Paryžiaus simboliu. Kelionė metro į Monmartrą. Apsilankymas Švč. Jėzaus Širdies bazilikoje, pastatytoje ant Monmartro kalvos viršūnės, Place du Tertre – viename vaizdingiausių Paryžiaus kampelių. Pasivaikščiojimas rue des Saules, kur yra legendinė Paryžiaus bohemos susitikimo vieta – „Au Lapin Agile“, per Pigalio aikštę iki Blanche aikštės su garsiuoju „Moulin Rouge“ kabaretu. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.
3 diena. Ankstyvi pusryčiai. Kelionė metro į Île de la Cité, seniausią miesto dalį. Čia galima apžiūrėti Teisingumo rūmus ir Konsjeržeri.  Po to apsilankymas Šv. Severino bažnyčioje. Pasivaikščiojimas po Lotynų kvartalą: Paryžiaus Sorbonos universitetas, apsilankymas Panteone – Viktoro Hugo, Marijos Sklodovskos-Kiuri, Voltero ir daugelio kitų garsenybių amžinojo poilsio vieta, judrusis Saint-Michel bulvaras, Liuksemburgo sodai, Sen Žermeno bulvaras su kavinėmis, restoranais, butikais ir antikvariatais. Apsilankymas d‘Orsay muziejuje, apžiūrint XIX amžiaus antrosios pusės ir XX amžiaus pradžios meno kūrinius. Čia sukauptų garsių kūrinių skaičius yra įspūdingas. Monet, Manet, van Gogh, Renoir ir Pissarra tapyba pritraukia turistus iš viso pasaulio. Neprivaloma (už papildomą mokestį vietoje): vakarienė su gyva muzika restorane Lotynų arba Operos kvartale. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.
4 diena.  Pusryčiai. Išsiregistravimas. Bagažas paliekamas viešbučio saugykloje. Kelionė metro į Šarlio de Golio aikštę. Toliau galima grožėtis Triumfo arka - Prancūzijos simboliu, Eliziejaus Laukų prospektu, taip pat Santarvės aikšte su marmuriniu obelisku ir aštuoniomis moterų statulomis, simbolizuojančiomis didžiausius Prancūzijos miestus. Grįžimas į viešbutį, bagažo atsiėmimas. Vykimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Jums gali prireikti:
*  automobilio stovėjimo aikštelės oro uoste.  Parkingą galite užsisakyti čia>>
*  medicininių išlaidų draudimo, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Draudimą galite įsigyti pas mus.
*  šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai

Norite užsisakyti papildomas paslaugas? Turite kitų klausimų? O gal nepavyksta užsisakyti?
Skambinkite mums, rašykite mums užklausos formoje, esančioje dešinėje arba el. paštu ir mes Jums padėsime.

Kiti pasiūlymai

Kelionės sąlygos nurodytos aprašyme

Kaina asmeniui

609,00 €
Užsakyti >
Turite klausimų
Mes visuomet pasiruošę padėti
+370 655 06888
Kelionių vadybininkas
noriu@topkeliones.lt

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ