5d. / 4n. pažintinė kelionė lėktuvu į PARYŽIŲ su kelionės vadovu iš Lietuvos

Sukūrimo data: 2021.03.01

Kodėl Paryžius?
  Paryžius - meilės mietas. Joks kitas Europos miestas nėra taip mėgiamas kaip Paryžius.
  Laisvos dvasios, meilės, svaiginančios romantikos ir meno miestas Paryžius garsus savo architektūros didybe bei meno paminklų grožiu. Paryžius - tai elegancijo, modernumo ir daug žavesio turintis miestas, kurį pajusite vaikščiodami miesto gatvėmis.
  Eifelio bokštas, jau seniai tapęs vienu pagrindinių Vakarų Europos simbolių ir neišvengiamai Prancūzijos sostinės – Paryžiaus širdimi. Sakoma - „Nematei Eifelio bokšto – nematei Paryžiaus“
  Prancūziška virtuvė - net ir didžiausią gurmaną nustebins ne tik geriausiuose restoranuose, bet ir mažose kavinukėse patiekiami gardumynai.

Į kelionės kainą įskaičiuota:                                                   
  Tiesioginio skrydžio bilietai iš Vilniaus pirmyn ir atgal             
  Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas
  Apgyvendinimas 3* viešbutyje su maitinimu: pusryčiai
  Kelionės vadovo paslaugos
  Gydymo išlaidos ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Į kelionės kainą neįskaičiuota:  
x  Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai,
kruizas Senos upe, viešojo transporto bilietai
ir turizmo mokestis: apie 120 €
Programoje nenumatytas maitinimas
Asmeninės išlaidos
 

2021-07-07 - 07-11 Trukmė: 4 nakvynės

Kaina asmeniui, keliaujant dviese/tryse ir gyvenant kartu

nuo 559,00 €
Noriu užsakyti

2021-09-01 - 09-05

Kaina asmeniui, keliaujant dviese/tryse ir gyvenant kartu

nuo 559,00 €
Noriu užsakyti

2021-10-13 - 10-17 Trukmė: 4 nakvynės

Kaina asmeniui, keliaujant dviese/tryse ir gyvenant kartu

nuo 559,00 €
Noriu užsakyti
Svarbu!
Vietų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas. Pasirinkta kelionė nėra automatiškai tvirtinama, ir kelionės patvirtinimas pateikiamas per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Nepatvirtinus kelionės užsakymo, siūloma alternatyvi kelionė arba galimybė atsiimti sumokėtus už kelionę pinigus.


Žingsnis po žingsnio, neskubant, kiekvienam dalyviui patogiu tempu, pasivaikščiojimas po Paryžių yra bendras svajonių miesto atradimas. Programoje yra visi garsiausi paminklai, taip pat vietos, rodomos šimtuose knygų ir filmų: „Au Lapin Agile“ menininkų susitikimų vieta, „Moulin Rouge“ kabaretas ir aukštosios mados haute couture salonai, kuriuose parduotuvės ekspozicijos yra tikros meno galerijos. Daugybė atrakcionų, tiksliai suplanuota kiekviena valanda, įskaitant laisvą laiką.  

Kelionės programa
1 diena. Skrydis į Paryžių. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas. Kelionė metro į Monmartrą. Apsilankymas Švč. Jėzaus Širdies bazilikoje, pastatytoje ant Monmartro kalvos viršūnės; Place du Tertre – vienas vaizdingiausių Paryžiaus kampelių. Pasivaikščiojimas Rue des Saules, kur yra legendinė Paryžiaus bohemos susitikimų vieta – „Au Lapin Agile“, per Pigalio aikštę iki Blanche aikštės su garsiuoju „Moulin Rouge“ kabaretu. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė.
2 diena. Pusryčiai. Šv. Severino bažnyčios (pranc. Église Saint-Séverin de Paris) lankymas. Po to programoje Šv. Liudviko sala (Île Saint-Louis): Lenkų biblioteka, Šv. Liudviko bažnyčia, viešbutis „Hôtel Lambert“. Viešint saloje, nevalia neparagauti vietinių saldėsių žymiausioje miesto ledainėje – Bertillon. Pasivaikščiojimas Lotynų kvartale: romaninio stiliaus Saint-Germain-des-Prés bažnyčia – seniausia miesto šventykla; kavos pertraukėlė žymioje Les Deux Magots kavinėjė, išsidėsčiusioje prie pat Café de Flore. Pasivaikščiojimas Liuksemburgo soduose. Apsilankymas Panteone – Viktoro Hugo, Marijos Sklodovskos-Kiuri, Voltero ir kitų garsenybių amžinojo poilsio vietoje. Pasivaikščiojimas Saint-Michel bulvaru. Apsilankymas 2018 m. atidarytame dailės centre Atelier des Lumières – tapusiu viena didžiausių Paryžiaus atrakcijų ir pritraukiančia multimedinėmis žymiausių menininkų paveikslų prezentacijomis tūkstančius lankytojų. Laisvas laikas vakarienei. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.
3 diena.  Pusryčiai. Apsilankymas d‘Orsay muziejuje, apžiūrint XIX a. II pusės ir XX a. pradžios meno kūrinius. Čia sukauptų garsių kūrinių skaičius yra įspūdingas: Monet, Manet, van Gogh, Renoir ir Pissarra tapyba pritraukia turistus iš viso pasaulio. Pasivaikščiojimas Tiuilri sodais, prie Triumfo arkos Carouselio aikštėje, po to per kiemą su Luvro piramide iki Vendome aikštės, kurioje stovi garsus Rits viešbutis, iki Operos aikštės. Opéra Garnier - tai vienas iš gražiausių ir didžiausių pasaulyje muzikinių teatrų. Apsilankymas Fragonard kvepalų muziejuje. Grįžimas į viešbutį. Papildomai vakaras „Moulin Rouge“ kabarete (už papildomą mokestį vietoje). Nakvynė.
4 diena.  Pusryčiai. Kelionė metro link Eifelio bokšto. Plaukimas Senos upe. Norintys galės pakilti liftu arba laiptais į Paryžiaus simbolį Eifelio bokštą (už papildomą mokestį vietoje). Taip pat programoje: Šarlio de Golio aikštė, Triumfo arka – Prancūzijos simbolis, pasivaikščiojimas Eliziejaus laukais, kuriuose yra išsidėsčiusios žymiausių mados dizainerių, haute couture kūrėjų parduotuvės; kvapą gniaužianti de la Concorde aikštė su rožinio marmuro obelisku ir 8 moterų statulomis, simbolizuojančiomis didžiausius Prancūzijos miestus. Pasivaikščiojimas link de la Madeline aikštės, garsėjančios savo gardumynais. Aplink aikštę yra išsidėsčiusios Paryžiaus delikatesų, maisto prekių parduotuvės. Apsilankymas de la Madeleine neoklasikos stiliaus bažnyčioje. Laisvas laikas apsipirkimui šalia garsiųjų skanėstų Fauchon. Grįžimas į viešbutį. Papildomai (už papildomą mokestį vietoje): vakarienė restorane gyvos muzikos apsuptyje. Nakvynė.
5 diena.  Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Jums gali prireikti:
*  automobilio stovėjimo aikštelės oro uoste.  Parkingą galite užsisakyti čia>>
*  medicininių išlaidų draudimo, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Draudimą galite įsigyti pas mus.
*  šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai

Norite užsisakyti papildomas paslaugas? Turite kitų klausimų? O gal nepavyksta užsisakyti?
Skambinkite mums, rašykite mums užklausos formoje, esančioje dešinėje arba el. paštu ir mes Jums padėsime.

Kiti pasiūlymai

Kelionės sąlygos nurodytos aprašyme

Kaina asmeniui

559,00 €
Užsakyti >
Turite klausimų
Mes visuomet pasiruošę padėti
+370 655 06888 +370 647 15008
Kelionių vadybininkas
noriu@topkeliones.lt

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ