Paskutinė minutė !!!

Čia Jūs rasite pigias keliones ir paskutinės minutės kelionių pasiūlymus. Laiko susikrauti lagaminus liko visai mažai. Pasiūlymai tirpsta!
Pasinaudodami filtravimo lentele išsirinkite pasiūlymus pagal pageidaujamus kriterijus: kryptį, trukmę, maitinimą. Ir ryt galėsite jau mėgautis atostogomis!

Paskutinės minutės kelionės į Turkiją, į Egiptą, Graikiją, Bulgariją, Ispaniją ir kitas šalis.

Paskutinės minutės kelionės gali tapti puikiu sprendimu spontaniškoms atostogoms. Jei galite išvykti bet kada, jei jaučiate, kad mirtinai reikia poilsio, o per darbus neradote laiko susiorganizuoti kelionės, pasvarstykite galimybę pasinaudoti paskutinės minutės pasiūlymu. Vis dėlto atminkite, kad tai iš dalies kaip loterija – geriausia kaina siūlomas labai ribotas kiekis kelionės paketų, viešbučių pasiūla ir labai ribota, dažniausiai tai ekonominės klasės viešbučiai, nes geri viešbučiai jau senai būna užsakyti iš anksto - tad reikalinga itin greita reakcija, ne tik randant pasiūlymą, bet ir jį įsigyjant, nes jei svarstysite ar ilgai tarsitės su kelionės draugais, pasiūlymą iš panosės nušluoti gali kiti pigiai keliauti ištroškę tautiečiai. Likus kelioms savaitėms iki išvykimo, jei yra laisvų vietų, kelionę galima įsigyti maždaug trečdaliu pigiau, o likus vos kelioms dienoms, net ir už perpus mažesnę kainą nei pradiniame pasiūlyme. Tik atminkite, kad kuo pigiau, tuo daugiau papildomų sąlygų – pasirinkę keliauti paskutinę minutę, neturėsite galimybės keisti skrydžių, datų, viešbučio. Tad apsvarstykite savo prioritetus, ir jei kaina užima vieną svarbiausių vietų, drąsiai išbandykite paskutinės minutės keliones.

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ