14 dienų kelionė į Šri Lanką su ekskursijomis, poilsiu bei maitinimu (pusryčiai + vakarienė), skrydžio bilietais ir kelionės vadovu tik 1259 €

Sukūrimo data: 2021.01.30

Kodėl verta rinktis kelionę į Šri lanką?
Šis nedidelis žemės lopinėlis savo neapsakomu grožiu, tradicijomis, istorijos ir kultūros turtingumu prilygsta visam kontinentui.
Egzotiška gamta – pamatysite neaprėpiamas, palmėmis apaugusias, smėlėtas pakrantes, slėnius ir kalnus, upes ir ežerus, įspūdingus krioklius, egzotiškus augalus ir gyvūnus, visame pasaulyje garsius senovės civilizacijų kultūros paminklus – budistų vienuolyną Dambuloje, Sigirijos kalną, Budos Danties šventyklą Kandyje, Ruvanvelio šventovę, Gal Vihare skulptūrinį ansamblį ir kt.
Šri Lanka – laiminga žemė, nes joje gyvena draugiški, geri, nuoširdūs žmonės. Kur Jūs bebūtumėte – visur Jus sutiks draugiškai besišypsantys žmonės su tradiciniu pasisveikinimu “ajubovan” – “sveikatos Jums ilgam”.

Į kelionės kainą įskaičiuota:                                                            
  Skrydžio bilietai iš Rygos pirmyn ir atgal (Turkish Airlines)           
  Pervežimai kelionės metu
  Apgyvendinimas 3* viešbutyje su maitinimu: pusryčiai, vakarienė
  Programoje aprašytos ekskursijos
  Kelionės vadovo paslaugos rusų k.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:  
x  Medicininis kelionių draudimas
x  Įėjimo bilietai ~110 € asmeniui
x  Šri Lankos viza (padedame sutvarkyti dokumentus)
Gėrimai, pietūs, asmeninės išlaidos
Arbatpinigiai, papildomos paslaugos

2021-02-08 - 03-15 Trukmė: 11 nakvynės

Kaina asmeniui, keliaujant dviese arba tryse.
Vaiko kaina, gyvenant kartu su tėvais ta pati.
Pastaba: priemoka už vienvietį kambarį 380 €
Avansas: 20 %
Galimos išvykimo datos: 2021 vasario 08, 15, 22; kovo 01, 08, 15
Pageidaujamą išvykimo datą nurodykite kitame užsakymo žingsnyje, lauke "Papildoma informacija"  

nuo 1 259,00 €
Noriu užsakyti
Svarbu!
Vietų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas. Pasirinkta kelionė nėra automatiškai tvirtinama, ir kelionės patvirtinimas pateikiamas per 2-3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Nepatvirtinus kelionės užsakymo, siūloma alternatyvi kelionė arba galimybė atsiimti sumokėtus už kelionę pinigus.

 


Viešbučiai, kuriuose apsistosite kelionės metu (arba panašaus lygio):
1 naktis NEGOMBO Beacon Beach Hotel 3*/ Standard room
2 naktys DAMBULLA Pelwehera Village Resort 3*/ Standard room
1 naktis KANDY- Oakray Regency 3*/ Standard room
1 naktis NUWARA ELIYA- Summer Hill Breeze 3*/ Standard room
6 naktys KOGGALA – The Long Beach 4*/ Standard room

Kelionės programa
1 diena: Skrydis Ryga – Stambulas - Kolombas
2 diena: Kolombas-Negombas
Ayubowan! Sveiki atvykę į Šri Lanką- šypsenų šalį! Susitikę su kelionės atstovu Kolombo oro uoste, važiuosite į Negombą. Įsikūrę viešbutyje turėsite laisvo laiko, pailsėsite po ilgos kelionės ir pavakarieniavę viešbutyje galėsite eiti ilsėtis prieš nepamirštamų nuotykių pradžią. 
3 diena: Negombas-Pinavela-Dambula
Papusryčiavę viešbutyje pradėsite nuostabią kelionę po Šri Lanką. Šiandien aplankysite Pinavelos dramblių prieglaudą - tai - puiki galimybė asmeniškai ir artimai susipažinti su šiais gyvūnais. Dramblių prieglauda yra maždaug valanda kelio nuo Kandžio. Čia pamatysite daugybę dramblių, besimaudančių upėje ir stebėsite jaunesnius nei 6 metų amžiaus drambliukus, žindomus pienu iš buteliukų. Drambliai visuomet buvo ir bus labai svarbi Šri Lankos kultūros dalis, nes jie yra pagrindiniai pagalbininkai atliekant sudėtingus ir sunkius darbus. Po ekskursijos Pinaveloje aplankysime Dambulos šventyklos olų kompleksą. Dambula yra viena įspūdingiausių Šri Lankos šventyklų, esanti ant 350 metrų aukščio uolos. Šventyklą sudaro penkios olos su unikaliais sienų ir lubų piešiniais, iki šiol nepraradusiais savo tikrųjų spalvų. Čia pamatysite didelę Budos statulų kolekciją - daugelis iš jų yra senesnės nei 2000 metų amžiaus. Išvykę iš Dambulos pajudėsime Polonaruvos link. Laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
4 diena: Polonaruva-Sigirija
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien aplankysime viduramžių sostinę Polonaruvą. Polonaruva buvo salos sostinė tarp 11-ojo ir 13-ojo amžių ir buvo pastatyta šalia didžiulio senovinio dirbtinio ežero. Polonaruvoje pamatysite puikiai išlikusius rūmų griuvėsius, maudynėms skirtus baseinus ir prabangias Budos akmens skulptūras Gal Viharoje. Po ekskursijos Polonaruvoje aplankysime legendinę dangaus citadelę – Sigiriją. Sigirijos tvirtovė – tai įspūdingas kompleksas, esantis ant 200 metrų aukščio uolos, pastatytas 4-me amžiuje karaliaus Kasiapo. Mūsų laikais ši tvirtovė yra vertinama kaip aštuntasis architektūrinis pasaulio stebuklas. Sigirija taip pat garsėja „Dangaus mergelių“ freskomis. Nepaisant statumo ir būtinybės įveikti daugybę laiptelių, freskos ir nuo uolos atsiveriantis vaizdas yra vertas visų įdėtų pastangų. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
5 diena: Kandis
Pusryčiai viešbutyje. Keliausite į Kandį, pakeliui aplankysite Matalos prieskonių sodą, kuriame auga įvairios prieskoninių augalų rūšys, tokios kaip cinamonas, pipirai, muskato riešutai, dėl kurių Šri Lanka buvo žinoma nuo senų laikų ir kolonizuota portugalų, olandų ir anglų. Taip pat galėsite aplankyti batikos fabriką ir stebėti meninių audinių gamybą. Toliau tęsite savo kelionę į Kandį ir aplankysite Budos Danties šventyklą. Nuo pat šventyklos įkūrimo 16 amžiuje, joje laikoma viena švenčiausių budizmo relikvijų – Budos dantis, kuris kontrabandiniu būdu princesės plaukuose buvo atvežtas į Šri Lanką. Mes turėsite galimybę pamatyti palaiminimo ceremoniją, kurios metu vienuoliai atlieka savo apeigas. Vakare – kultūrinis šou. Laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
6 diena: Kandis-Nuvara Elija
Papusryčiavę viešbutyje, vyksite į ekskursiją po Paradenijos Karališkąjį botanikos sodą. Šiame sode auga 4000 skirtingų augalų rūšių, tarp jų daugybė palmių, orchidėjų ir kitų egzotinių augalų - tai tikra ramybės oazė triukšmingajame Kandyje. Pasimėgavę pasivaikščiojimu po sodą nuvyksite į Nuvarą Eliją, aplankysite arbatos fabriką ir arbatos plantacijas. Fabrike pamatysite, kaip džiovina ir rūšiuoja arbatos lapus, daugiau sužinosime apie įvairias arbatos rūšis. Galėsite pasimėgauti trumpa pertraukėle ir išgerti šviežios arbatos puodelį. Po to laukia ekskursija po Nuvarą Eliją, kurį taikliai pavadinta Mažąja Anglija. Nuvara Eliją kalnuose įkūrė anglai, kurie žemumoje ieškojo prieglobsčio nuo karščio. Miesto lankytina vieta yra gausiosios arbatos plantacijos, kurios tarsi antklodė dengia kalnų linijas. Anglų architektūra, prižiūrėti sodai ir nutiesti takai byloja apie palyginti neseniai pasibaigusią britų epochą. Laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
7 diena: Nuvara Elija – poilsis Indijos vandenyno pakrantėje/ Ambalangoda
Ryte, po pusryčių, išvykstate į Indijos vandenyno pakrantės kurortą. Pakeliui galėsite pasigrožėti nuostabiais kalnų, arbatos plantacijų ir kvapą gniaužiančių krioklių vaizdais. Į kurortą atvyksime dienos pabaigoje. Dabar galėsite mėgautis vienu gražiausių pasaulyje baltojo smėlio paplūdimių bei degintis ir maudytis dangaus mėlynumo vandenyne. Čia jūs norėsite pasilikti ilgam. Laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
8 - 12 dienos: Poilsis pakrantėje/Koggala
Pusryčiai, vakarienė ir nakvynė viešbutyje (The Long Beach 4*) Laisvos dienos skirtos poilsiui viešbutyje ant Indijos vandenyno kranto. 
13 diena: Ambalangoda-Kolombas
Papusryčiavę išvykstate iš viešbučio ir keliaujate į Kolombo miestą. Kolombas, kaip ir daugybė kitų besivystančių šalių sostinių, labai greitai keičiasi, ir neilgai trukus, vietoje senų pastatų čia akimirksniu išdygsta dangoraižiai. Pakeliui pamatysite daugybę budistų ir induistų šventyklų, Nepriklausomybės aikštę, senąją olandų bažnyčią, Parlamento pastatą, taip pat važiuosite pro išskirtiniausią ir stilingiausią Kolombo priemiestį – “Cinnamon Gardens”. Atvykimas į oro uostą. Skrydis su „Turkish Airlines“ Kolombas – Stambulas
14 diena: Atvykimas į Stambulą ir skrydis namo.

Pastaba:
Organizatorius pasilieka teisę keisti viešbučius ir programos seką, taip pat išvykimo laiką ir vežėją.

Jums gali prireikti:
* automobilio stovėjimo aikštelės oro uoste.  Parkingą galite užsisakyti čia>>
* medicininių išlaidų draudimo, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Draudimą galite įsigyti pas mus.
* šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai

Norite užsisakyti papildomas paslaugas? Turite kitų klausimų? O gal nepavyksta užsisakyti?
Skambinkite mums, rašykite mums užklausos formoje, esančioje dešinėje arba el. paštu ir mes Jums padėsime.

Kiti pasiūlymai

Kelionės sąlygos nurodytos aprašyme

Kaina asmeniui

1 259,00 €
Užsakyti >
Turite klausimų
Mes visuomet pasiruošę padėti
+370 655 06888
Kelionių vadybininkas
noriu@topkeliones.lt

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ