Skrydžių bilietai

Pigūs skrydžiai Jūsų kelionėms! Mažiausios kainos ir patogus bilietų užsakymas.
Jokių paslėptų mokesčių! Rodome galutines skrydžių kainas su visais mokesčiais!*
* išskyrus banko pavedimo mokesčius

Ar ką nors girdėjote apie Kelionės finansinių nuostolių draudimą, kai dėl tam tikrų asmeninių priežaščių negalite išvykti į iš anksto suplanuotą kelionę arba kai nespėjama iš vieno skrydžio į kitą?
Svarbu į kelionę vykstantiems oro transportu:

Kelionės jungties draudimas. Jeigu nutinka taip, kad vienas lėktuvas vėluoja ir dėl to nespėjate į kitą, galima susigrąžinti išlaidas, kurių nepadengs jokia avia kompanija, pvz. bilietų keitimo/naujų įsigijimo, papildomos nakvynės išlaidas. Ypač tai aktualu planuojant kelionę su pigių skrydžių bendrovėmis, kurių skrydžiai nėra jungtiniai.
Bagažo draudimas. Jeigu Jūsų bagažas užsienyje vėluos daugiau nei 12 val., atlyginamos Jums labiausiai reikalingų daiktų (pvz.: higienos priemonių) įsigijimo išlaidos, neviršijančias draudimo sumos. Jeigu Jūsų bagažas nebus pristatytas per 21 dieną nuo vežimo grafiko, pagal pateiktus daiktų įsigijimo kvitus, draudimo sumos ribose, atlyginami tie Jūsų finansiniai nuostoliai, kurių nepadengs vežėjas ar kelionės organizatorius.
Svarbu perkantiems bilietus iš anksto:
Finansinių nuostolių kelionės draudimas (neįvykusios, nutrūkusios kelionės draudimas
). Jei dėl draudimo sutartyje nurodytų priežasčių negalite išvykti į iš anksto suplanuotą ir apmokėtą kelionę, atlyginama Jums suma, kurią jau buvote sumokėję už kelionę, išskaičiavus draudimo sutartyje numatytą išskaitą (franšizę). Lėktuvo bilieto grąžinimo garantija – tai galimybė atgauti iki 80% lėktuvo bilieto kainos kai norima atsisakyti skrydžio dėl asmeninių priežąsčių.
Jei į kelionę išvykote, bet esate priverstas nutraukti kelionę dėl ūmios ligos arba artimų giminaičių mirties, padengiamos Jūsų išlaidos už paslaugas, kurios buvo iš anksto apmokėtos, bet dėl kelionės nutraukimo nepanaudotos (pvz.: nakvynė viešbutyje ar ekskursijos).

Kelionės draudimą galima įsigyti pas mus.

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ