Poilsinės kelionės

NOVATURAS - didžiausias poilsinių ir pažintinių kelionių organizatorius Baltijos šalyse. Yra profesionalus ir patikimas rinkos lyderis.
Poilsinės kelionės – tai, ko ieškojote. Užmirškite kasdienius rūpeščius. Poilsis prie jūros - atgaiva ir kūnui, ir sielai! Apsilankyk ir užsisakyk kelionę internetu! 
Pasiklydai pasiūlymų labirintuose? Susisiek su mumis ir mes padėsime išrinkti patį tinkamiausią!

Keliaukime kartu!


Su Novaturu skrydžiais iš Vilniaus galimos kelionės į Turkijos kurortus (skrydžiai vykdomi į Antalijos, į Alanijos, į Marmario kurortus), į Egiptą (skrydžiai į Hurgadą ir Šarm El Šeichą), kelionės į Bulgariją (skrydžiai į Varną ir Burgasą), į Graikiją (skrydžiai į Kretą, į Korfu ir Rodą), į Ispaniją ir jai priklausančias salas (skrydžiai į Barseloną, į Almeriją, į Maljorką, į Tenerifę), kelionės į Portugaliją  (skrydžiai į Faro) ir Madeirą, į Italiją ir jos salas (skrydžiai į Neapolį, į Siciliją), kelionės į Tunisą, kelionės į Juodkalniją ir Kroatiją, kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus, į Tailandą, kelionės į Šri Lanką, kelionės į Vietnamą, kelionės į Jordaniją-Izraelis.  Su Novaturu galime pasiūlyti ir keliones iš Rygos bei Talino.

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ