Kruizai su MSC Cruises

MSC Cruises siūlo nemažai kelionių maršrutų po Viduržemio jūrą, Šiaurės Europą, Karibų jūrą, Centrinę bei Pietų Amerikas, Pietų Afriką. Kruizų paieškos sistema skirta tik paieškai. Dėl pasiūlymų ir užsakymų kreiptis į mūsų biurą.

Kruizinės atostogos yra skirtos visų tipų keliautojams, šeimoms su vaikais, poroms, jaunimui, draugų kompanijoms, senjorams ir visiems norintiems pažinti, pailsėti, papramogauti ir pamatyti daugiau. Kruizas - tai nepaprasta kelionė įspūdžių ištroškusiam keliautojui. Plaukiant kruiziniu laivu, turite išskirtinę galimybę vienos kelionės metu aplankyti daugelį šalių nekeičiant viešbučių, lėktuvų, nevargstant keliaujant tolimus atstumus automobiliu. Plaukiant laivu siūlomos įvairios pramogos. Tad Jūs viską turite laive, belieka tik mėgautis atostogomis.

Kur atostogauti žiemą su MSC Cruises? Visos kryptys tinkamos žiemai. Pasirinkę kruizą Viduržemio jūra, negalėsite mėgautis saule paplūdimiuose, nes oras tam bus kiek vėsokas. Tačiau turėsite puikią galimybę aplankyti istoriškai turtingus miestus, pamatyti tikresnę Viduržemio jūros miestų dvasią, kol ji dar nepripildyta masės turistų už pakankamai mažą kainą. Na, o jei norite saulės, paplūdimių ir neišlipdami mirkti šiltoje jūroje, rinkite Raudonosios jūros ar tarkim Karibų jūros kruizus.

Norintiems geriau pažinti aplankomus uostamiesčius MSC kruizai siūlo įvairiausias ekskursijas krante, atitinkančias kiekvieno skonį. Ekskursijas reikia išsirinkti ne vėliau kaip prieš 3 dienas nuo kruizo išvykimo.

 

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ