Malaga, Ispanija

Malaga - Ispanijos saulėtosios pietinės pakrantės, Costa del Sol, sostine.

Kodėl verta nuvykti?:
Šis kurortas yra vienas iš svarbiausių šalies uostų
Tai vienas iš populiariausių Ispanijos kurortų
Malaga vilioja nuostabaus grožio paplūdimiais
Ši kryptis džiugina aukščiausios klasės viešbučiais

Apie klimatą:
Vasaros mėnesiai temperatūra Malagoje vidutiniškai pakyla iki 30 ar net daugiau laipsnių. Naktimis atvėsta iki 20 laipsnių. Šilčiausia – nuo liepos iki rugsėjo.  Žiemos mėnesiais oro temperatūra pakyla iki 17 – 18 laipsnių dieną ir nukrinta iki vidutiniška.

Lankytinos vietos Malagoje: ką aplankyti ir pamatyti?:
Malaga – vienas populiariausių Ispanijos kurortų, šalies pasididžiavimas. Jame ir tobulai ramus poilsis, ir ugningos pramogų iki ryto. Mieste gimė vienas svarbiausių dailininkų per visą istoriją - Pablo Picasso, taip pat garsus kino aktorius Antonio Banderas. Malagoje daug lankytinų vietų, pavyzdžiui, pati mažiausia pasaulio bažnyčia, kurios plotas mažiau nei 2m2, ar Alcazaba tvirtovė pastatyta prieš tūkstantį metų, bet atvykėlius vis dar gundanti savo prabanga.

Malagos katedra La Manquita – Malagos miesto simbolis, iškilęs čia XV amžiuje, mečetės vietoje. Vietinių ji vadinama “vienaranke moterimi”, nes pietinis jos katedros bokštas taip ir nebuvo baigtas. Gyventojai neslepia, jog didžiuojasi turėdami tokią originalią katedrą. Jei nuspręsite užsukti į vidų, pažvelkite į sudėtingas skulptūrų detales, raižytas choro vietoje. Šį darbą atliko Pedro de Mena.
Picasso muziejus (Picasso Museum Málaga) – buvusiame Malagos Muse de Bellas Artes pastate 2003 m. įrengtas muziejus, kuriame eksponuojami Picasso darbai, įėjimo kaina nuo 5,5 Eur.
Estepona – kadaise įkurta finikiečių, dabar yra svarbiausias atostogautojų traukos centras pakrantėje tarp Malagos ir Girbraltaro. Vietovė išsiskiria puikiais paplūdimiais su įvairių rūšių paslaugomis. Miestas šiandien žymus ir savo senosios architektūros perlais, tokiais kaip San Luis pilis ar Virgen de los Remedios bažnyčia.
Gibraltaras - bene vienintelė pasaulio teritorija pasižyminti tuo, kad norit įvažiuoti į pagrindinį ir vienintelį jos miestą galima tik kirtus tarptautinio oro uosto lėktuvų pakilimo taką. Atvykę nenustebkite, jei gatvėje pamatysite laisvai vaikštinėjančias beždžiones - tai neatsiejamas miesto simbolis. Labiausiai dėmesio vertas objektas ir Gibraltaro pasididžiavimas - uola, į kurią galima pasikelti keltuvu arba automobiliu. Pietinė Gibraltaro uolos dalis, vadinama Didžiuoju Europos tašku (Great Europa Point), atrodo lyg tikras pasaulio kraštas: čia susitinka šaltasis Atlantas ir gražioji Viduržemio jūra. Kitas dėmesio vertas objektas – Šv. Mykolo ola. Ji veda gilyn iki natūraliai susiformavusių didžiulių ertmių, kuriose yra ir požeminis ežeras.Transportas ir susisiekimas:
Keliauti mieste galite moderniais autobusais, viena kelionė atsies apie 1.3 EUR, o siekdsutaupyti, galite įsigyti specialią kortelę dešimčiai kelionių. Miestą pamatyti galite ir pro raudono turistinio autobuso langą - specialūs autobusai apveža aplink visas svarbiausias Malagos vietas. Aplankyti regioną patogiausia bus taip pat autobusu, kurių maršrutai raizgosi po visą Andalūziją ir dar toliau. Miestas daug investuoja į dviratininkų patogumą, čia daug įrengtų takų, stovėjimo vietų ir jų nuomos punktų. Norintiems atostogas tęsti kituose Ispanijos miestuose, patogiausia rinktis traukinį. Greitaisiais traukiniais pasieksite Madridą, Barseloną, Seviliją, Kordobą. Yra ir traukinių linija, besitęsianti pakrante į Fuengirrolos ir Torremolinos miestus. Keltu iš Malagos galėsite persikelti į Melillą, Ispanijos eksklavą prie Maroko krantų.

Lauktuvės, suvenyrai, dovanos:
Malagoje klesti cukraus, vyno, medvilnės, tekstilės pramonė. Tad pasirinkę ką nors iš šių prekių, artimą nustebintumėte kokybe.

Norite susipažinti su šia nepaprasta kryptimi? Viešbučių rezervavimą rasite >>čia
Arba kreipkitės >>čia  ir už Jus viską padarysime mes :)

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ