Kipras

Kipras-  meilės ir grožio deivės Afroditės gimtinė.

Kodėl verta nuvykti?:
Kipre jų daug paplūdimių ir jie labai skiriasi. Nuo uolėtų pakrančių iki balto smulkaus smėliuko.
Nes Kipras- tai subtropikai Europoje
Turėsite galimybę pažinti dvi kultūras (pietinėje dalyje gyvena kipriečiai,o siaurinė valdoma turkų)
Įvairiapusis naktinis gyvenimas, kuris įtiks kiekvieno poilsiautojo skoniui.

Apie klimatą:
Kipras lepina orais. Pavasarį ir vasarą būna saulėta, karšta ir sausa. Gegužės mėnesį šioje saloje saulė šviečia 10 valandų per dieną, o nuo birželio mėnesio iki pat rugsėjo čia beveik nelyja.Vasara Kipre tęsiasi nuo gegužės iki spalio, ją lydi kaitri saulė, oro temperatūra gali pakilti iki 32 °C karščio. Gaivus pajūrio brizas bei giedras ir skaidrus dangus. Tai idealus laikas plaukiojimui, saulės vonioms bei nardymui su kauke. Rugsėjo ir spalio dienų šiluma neužleidžia vietos rudeniui, kadangi saloje – vis dar vasara. Gruodis, sausis ir vasaris yra Kipro žiemos metas. Gruodį ir sausį būna tikras lietaus sezonas, kai lyja praktiškai kas antrą dieną. Tad idealiausias laikas poilsiauti Kipre yra nuo balandžio iki spalio, kuomet ir vanduo jūroje būna šiltesnis.

Lankytinos vietos Kipre: ką aplankyti ir pamatyti?:
Pafoso kurortas - muziejus po atviru dangumi, kuriame išlikę karalių kapai. Miestas ir jo apylinkės įtrauktos į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Rekomenduojama aplankyti promenadą, garsėjančią žuvies tavernomis.
Druskos ežeras- kuriame galima išvysti būrius flamingų.
Larnaka - Tai senas miestas, kuriame istorija alsuoja kone kiekvienoje gatvelėje. Verta aplankyti salos globėjo Šv. Lozoriaus bažnyčią ir greta veikiantį muziejų, taip pat viduramžius menančią Larnakos pilį. Mėgstantys nardyti turėtų nepraleisti galimybės iš arti apžiūrėti 1980 m. pačios pirmosios kelionės metu nuskendusį laivą „Zenobia“.
Protaras- Protaras pasižymi malonia ir ramia atmosfera. Šį miestelį renkasi keliautojai, trokštantys pabėgti nuo šurmulio ir pasimėgauti nuostabiais paplūdimiais. Protarą pamėgo ir nardymo entuziastai, privilioti krištolo skaidrumo vandens. Kurorte veikia ne vienas nardymo centras, todėl pageidaujantiesiems išvysti spalvingą vandenų belieka išsirinkti priimtiniausią kainą. Po trumpų apmokymų lauks visam gyvenimui įsiminsianti patirtis.

Transportas ir susisiekimas:
Transportas Kipre gana įvairus - galima važinėti autobusu, taksi, išsinuomoti automobilį ar dviratį. Gana populiarus yra keliavimas keltais, tiek ir tarp to paties Kipro uostų, tiek ir į kitas Viduržemio jūros salas. Jei nuomositės automobilį, nepamirškite, kad eismas Kipre vyksta kairiąją kelio puse. Nuomos, kaip ir daugumos kitų paslaugų kainos mažesnės būna žiemos sezonu, kuomet mažiau turistų. Taip pat pervežimą oro uostas- viešbutis- oro uostas galite užsisakyti pas mus.

Lauktuvės, suvenyrai, dovanos:
ipro suvenyrų parduotuvėse gausu spalvingų saldumynų dėžučių, kurių pagrindinis dekoro motyvas – Afroditės atvaizdai, kviečiantys patirti romantiškų įspūdžių šioje saloje. Pinti šiaudiniai padėkliukai su aštuonlapiu gėlės žiedu viduryje, juvelyriniai dirbiniai iš balto aukso arba vietinių meistrų nėriniai, kurių tradicijos siekia senuosius Homero laikus, siūlomi turistams kaip tipiški Kipro suvenyrai.

Norite susipažinti su šia nepaprasta kryptimi? Viešbučių rezervavimą rasite >>čia
Arba kreipkitės >>čia  ir už Jus viską padarysime mes :)

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ