Kampanija, Italija

Kampanija - Kerinčių pakrančių ir derlingos žemės krašas.

Kodėl verta nuvykti?:
Kerinčios istorinės lankytinos vietos
Nepaprastai gražus kaštovaizdis
Nuvykti verta vien paragauti ,,Pizza Margherita"
Tai viena romantiškiausiųpakrančių pasaulyje


Apie klimatą:
Regione vyrauja švelnus Viduržemio jūros pakratėms būdingas klimatas. Paplūdimius ir uolas skalauja Tirėnų jūra, kurios temparatūra nuo gegužės iki rugpjūčio mėnesio, nuo  +19‘C pakyla iki +25-26‘C, o rudenį vanduo išlieka šiltas iki spalio, kai ji siekia apie +20‘C. Vasaros Kampanijoje iš tiesų karštos, dažnai viršija +30‘C temperatūrą. Tad rekomenduojamas sezonas – vėlyvas pavasaris, arba pirmi rudens mėnesiai.

Lankytinos vietos Kampanijoje: ką aplankyti ir pamatyti?:
Amalfio pakrantė – daugiausiai turistų pritraukianti Kampanijos vieta. Kurortai, kylantys į aukštumas, įsiliejantys į išsikišusias uolas, bei kaimeliai su nepamirštamais vaizdais. „Pasislėpus“ nuo pasaulio iki 20-tojo amžiaus vidurio, dabar tai viena populiariausių Italijos vietų. Amalfio pakrantė garsėja derlingomis žemėmis, čia gausu alyvmedžių, citrinmedžių, kaktusų, auga vynuogės, apelsinai ir visa tai įrėmina smaragdinė Tirėnų jūra.

Vezuvijaus ugnikalnis- Vienas iš keleto aktyvių Europos vulkanų, be to, kadangi galimo išsiveržimo poveikio zonoje gyvena apie 3 mln. gyventojų, laikomas vienu iš potencialiai pavojingiausiųjų.

Pompėjos miestas - Būtent istorinio Pompėjos miesto griuvėsiai XVIII a. buvo rasti netoliese Neapolio, palaidoti po 8 metrų aukščio pelenų ir lavos sluoksniu. 79 - aisiais metais įvykęs Vezuvijaus ugnikalnio išsiveržimas daugybei metų palaidojo šį miestą, o dabar Pompėja tapo istoriniu vietovės paminklu, nuolat primenančiu greta stūksančio ugnikalnio galią. Pompėjos griuvėsiai įdomūs, nes po lava itin gerai išsilaikė įvairios freskos, pastatai, amfiteatrų ir teatrų griūvėsiai, o muziejuje galima pamatyti net gipsines gyventojų, kurie buvo palaidoti po lavos sluoksniu, kūnų kopijas.


Transportas ir susisiekimas:
iš oro uosto iki Amalfio pakrantės užtrunka nuo 1,5 iki 2 valandų, iki Sorento – apie 1-1,5 val, iki Iskijos apie 2-2,5 valandos, kadangi reikia keltis keltu.
Nuo Neapolio iki Sorento galima nukeliauti vietiniu traukinuku „Circum Vesuviana“.

Lauktuvės, suvenyrai, dovanos:
Tiks vietinis pirmo spaudimo alyvuogių aliejus, mocarelos sūris ar iš labai prisirpusių vynuogių, vešinčių Vezuvijaus ugnikalnio šlaituose, gaminamas vynas – Lacrima Cristi del Vesuvio. Neprašausite pro šalį iš Italijos parsivežę kavos. Taip pat verta atsivežti citrinų, apelsinų esencijų kepiniams ir kitiems desertams.


Norite susipažinti su šia nepaprasta kryptimi? Viešbučių rezervavimą rasite >>čia
Arba kreipkitės >>čia  ir už Jus viską padarysime mes :)

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ