Brėmenas, Vokietija

Brėmenas - Vokietijos perlas.

Kodėl verta nuvykti?:
Modernus miestas, kuriame verda gyvenimas, veikiamas didingos jūrinės praeities.
Pigūs skrydžio bilietai. Tai puikus pasirinkimas savaitgaliui.
Kasmet spalio pabaigoje Brėmene vyksta seniausias šalies festivalis – mugė „Freimarkt“, sutraukiantis milijonus žmonių.

Klimatas:
Vasarą vidutinė maksimali temperatūra siekia 22 – 23 laipsnius šilumos, gali pakilti ir iki 30. Žiemą 0 – 8 laipsniai šilumos. Kritulių iškrenta maždaug tiek pat kiek Vilniuje. Vasaros mėnesiai šilčiausi ir vasarą iškrenta mažiausiai kritulių, tad birželio – rugpjūčio mėnesiai yra bene tinkamiausi nuvykti į Brėmeną.


Lankytinos vietos Brėmene: ką verta aplankyti ir pamatyti?
Brėmeno muzikantų skulptūra. - Miestą išgarsino populiari Brolių Grimų pasaka „Brėmeno muzikantai“. Taigi tai vienas iš butinų dalykų ką turite pamatyti Brėmene.

Rotušę-  Sakoma, kad tai viena gražiausių Vokietijos rotušių.
Šnūro kvartalą- Tai labai graži ir sena Brėmeno gatvė, kurios pavadinimas kilo nuo žodžio „schnoor“, reiškiančio „virvė“. Anksčiau šioje vietoje buvo gaminamos virvės. Kelionių vadovuose teigiama, kad būtent Šnūro kvartale slypi Brėmeno, kaip Hanzos miesto, šaknys.


Šv. Petro katedra ( St. Petri Dom) ir Biblijos sodas. Katedra pastatyta 1043 metais, o jos vidiniame kiemelyje įkurtas sodas su visais Biblijoje paminėtais augalais.
Schlachte. Tai yra upės Weser pakrantė, kurioje ne tik laivai, bet ir daug kavinių.


Transportas ir susisiekimas:
Iš oro uosto į centrą, kaip ir po centrą – viešuoju transportu arba pėsčiomis(miestas nėra didelis, toliausiai kiek gali tekti eiti – tai 40 minučių nuo oro uosto iki centro). Autobusai ir tramai. Vienas važiavimas nuo 2,35 iki 2,80 euro, dešimt važiavimų – dvidešimt eurų. Dienos bilietas – 6-7 eurai, dviem žmonėm (du vaikai iki 15 metų – nemokamai) – 8-9 eurai. Naktį važiuoja autobusai, jiems reikia truputį primokėti.

Lauktuvės, suvenyrai, dovanos:
Rekomenduojame parsivežti dešros ar kumpių, įvairių rūšių alaus ar riestainių. Atsiminimui įsigykite Bavarijos alaus bokalą, Meiseno porceliano, Harco kalnų medžio dirbinių, Švarcvaldo laikrodžių su gegute. Turistų lankomose vietose galima įsigyti įvairių su vietinėmis tradicijomis susijusių suvenyrų.

 

Norite susipažinti su šia nepaprasta kryptimi? Viešbučių rezervavimą rasite >>čia
Arba kreipkitės >>čia  ir už Jus viską padarysime mes :)

Nepraleisk geriausių pasiūlymų, naujienų ir patarimų! PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ